Astronomy Lockscreen: Pozadí z vesmíru jako tapety ve Windows Phone 8

Český vývojář Martin Suchan uvolnil novou aplikaci pro zařízení s operačním systémem Windows Phone 8, která každý den automaticky stahuje tapetu s vesmírnou tématikou a nastavuje ji jako pozadí na obrazovce uzamčeného zařízení. Astronomy Lockscreen obrázky stahuje z volně dostupné databáze Astronomy Picture of the Day od NASA. Právě spolupráce aplikací s uzamčenou obrazovkou zařízení je jednou z novinek ve Windows Phone 8 (recenze systému) a česká aplikace Astronomy Lockscreen ji využívá. Na Windows Phone Store je utilita k dispozici zcela zdarma.

 

-

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  Už se těším, až jí budu moci také využít.. snad již zítra, už je device zamluvené :)

 2. Martin Suchan (neregistrovaný)

  Zrovna včera jsem poslal update – přidán odkaz na web APOD, možnost uložení aktuálního obrázku do mobilu a především opraven bug se stahováním obrázku stále dokola.

  • xsarahdi (neregistrovaný)

   Ahoj. Keď si vývojár na WP8 tak sa ťa opýtam. Nevedel by si spraviť nejaký „použiteľný“ kalendár na WP8??? Mám na mysli taký ktorý má aj napr. agendu,týždenný náhľad aj vyhľadávanie udalostí v kalendári? Je to veľký problém? Neviem nevyznám sa vo vývoji ale veľmi by som chcel prejsť na WP8 ale ten ich kalendár je nepoužiteľný a bez poriadneho pracovného kalendára nemôžem na WP8 prejsť.

   DIK

  • mimonaut (neregistrovaný)

   je třeba pěkná alternativa WeekView – na lumii920 je ta aplikace tak rychlá, že ani nepoznáš, že to není součást systému. Má týdenní pohled, má celoroční pohled, hledání v kalendáři, možnost až 3 live tiles s jejich podrobným nastavením, možnost volit barvy jednotlivých kategorií i dlaždic.. prostě fajn kalendář, používám už jen ten..

 3. bkf1 (neregistrovaný)

  WOW! :D

 4. mb (neregistrovaný)

  Cool

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel