Domů » Bleskovky » Asphalt 9: Legends pomalu přichází na iOS, brzy se dočká i Android

Asphalt 9: Legends pomalu přichází na iOS, brzy se dočká i Android

Herní studio Gameloft vydává nástupce populární závodní hry Asphalt 8: Airborne ze srpna roku 2013. Tato hra má díky každodenním eventům a pravidelným aktualizacím plných nových aut, tratí a funkcí i dnes velmi širokou fanouškovskou základnu. Podaří se Gameloftu přilákat hráče této závodní legendy na nový díl Asphalt 9: Legends?

Asphalt 9: Legends - Official Soft Launch Preview
iOS, Android and Windows. In Asphalt 9: Legends, players will be able to take the wheel of over 50 prestigious dream cars across the most amazing real world locations. Complete hundreds of events in the solo Career mode and face up to 8 players in real time in the multiplayer mode. You can even create your own Race Club and recruit players to compete as a team to be the best in the world! Soft launch begins February 26th in the Philippines, on iOS. We're thrilled to see you on the Asphalt and we're looking forward to hearing your feedback and thoughts on the game. Join the facebook page of Asphalt 9: http://gmlft.co/A9Facebook Join the official forum of Asphalt 9: http://gmlft.co/A9Forum [WILL BE OPENED SOON] ****** To get the latest news from Asphalt, follow us on: Facebook: https://www.facebook.com/AsphaltGame Twitter: https://twitter.com/asphalt Instagram:https://www.instagram.com/asphaltgames Official Forum: http://gmlft.co/AsphaltForum ****** ©2018 gameloft All Rights Reserved.">

Ten se zatím objevil v App Store, avšak dostupný je zatím pouze v některých oblastech. Hra stejně jako její předchůdce nabízí obrovskou kolekci prestižních aut, spoustu tratí a multiplayer až pro 8 hráčů. Novinkou má být výrazně vylepšená detailní grafika s podporou HDR a nový systém ovládání nazvaný Touch Drive. Gameloft slibuje hraní s podobnou zkušeností jako na konzolích, do začátku má být dostupná zhruba padesátka aut, kariéra čítající 60 sezón a 800 závodů.

Hra je zatím dostupná pouze ve filipínském App Store, později by se měla rozšířit do dalších zemí a také do obchodu Google Play.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Píšu že bude dostupná aj pre Windows. Tipujem že na Windows 10 Home/Pro X86/ X64 a ARM

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).