Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Asphalt 9: Legends pomalu přichází na iOS, brzy se dočká i Android

Asphalt 9: Legends pomalu přichází na iOS, brzy se dočká i Android

Herní studio Gameloft vydává nástupce populární závodní hry Asphalt 8: Airborne ze srpna roku 2013. Tato hra má díky každodenním eventům a pravidelným aktualizacím plných nových aut, tratí a funkcí i dnes velmi širokou fanouškovskou základnu. Podaří se Gameloftu přilákat hráče této závodní legendy na nový díl Asphalt 9: Legends?

Ten se zatím objevil v App Store, avšak dostupný je zatím pouze v některých oblastech. Hra stejně jako její předchůdce nabízí obrovskou kolekci prestižních aut, spoustu tratí a multiplayer až pro 8 hráčů. Novinkou má být výrazně vylepšená detailní grafika s podporou HDR a nový systém ovládání nazvaný Touch Drive. Gameloft slibuje hraní s podobnou zkušeností jako na konzolích, do začátku má být dostupná zhruba padesátka aut, kariéra čítající 60 sezón a 800 závodů.

Hra je zatím dostupná pouze ve filipínském App Store, později by se měla rozšířit do dalších zemí a také do obchodu Google Play.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments