Asphalt 9: Legends pomalu přichází na iOS, brzy se dočká i Android

Herní studio Gameloft vydává nástupce populární závodní hry Asphalt 8: Airborne ze srpna roku 2013. Tato hra má díky každodenním eventům a pravidelným aktualizacím plných nových aut, tratí a funkcí i dnes velmi širokou fanouškovskou základnu. Podaří se Gameloftu přilákat hráče této závodní legendy na nový díl Asphalt 9: Legends?

Ten se zatím objevil v App Store, avšak dostupný je zatím pouze v některých oblastech. Hra stejně jako její předchůdce nabízí obrovskou kolekci prestižních aut, spoustu tratí a multiplayer až pro 8 hráčů. Novinkou má být výrazně vylepšená detailní grafika s podporou HDR a nový systém ovládání nazvaný Touch Drive. Gameloft slibuje hraní s podobnou zkušeností jako na konzolích, do začátku má být dostupná zhruba padesátka aut, kariéra čítající 60 sezón a 800 závodů.

Hra je zatím dostupná pouze ve filipínském App Store, později by se měla rozšířit do dalších zemí a také do obchodu Google Play.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Píšu že bude dostupná aj pre Windows. Tipujem že na Windows 10 Home/Pro X86/ X64 a ARM

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel