Apple Watch Series 8 přijdou i v titanové verzi a prodlouží výdrž na baterii

person clicking Apple Watch smartwatch

Uznávaný leaker Mark Gurman očekává luxusní verzi nové generace Apple Watch Series 8 s titanovou skořepinou. Hranatý design, o kterém se spekuluje již delší dobu, ale zatím neuvidíme. V posledním newsletteru přispěvatel Bloombergu zmiňuje větší variantu hodinek, která svou velikostí možná část zákazníků odradí. Displej má mít o 7 % větší plochu než 45mm Apple Watch Series 7.Apple Watch 7 greenNepřehlédněte

Apple Watch dostanou speciální edici. Potěší vyznavače extrémních sportů

Zdá se, že se po čtyřech letech dočkáme zásadnějších změn v celkovém designu. Novinka ale určitě nepřijde v klasickém kruhovém tvaru a marně bychom očekávali také dříve často zmiňované ploché hrany. Půjde tedy spíše o evoluci současné podoby populárního produktu.

person holding silver aluminum case Apple Watch
Ilustrační obrázek

Těšit se můžeme také na delší výdrž na baterii. Ta by měla zvládnout i několik dní především díky novému úspornému režimu. Z hlediska zdravotních funkcí se dá očekávat senzor pro měření tělesné teploty. Sledování krevního tlaku má přijít někdy po roce 2025 a monitoring glykémie můžeme očekávat spíše až ke konci dekády. Podle Gurmana budou právě Apple Watch jedním ze zajímavějších produktů, které letos Apple představí.

Autor článku
Adam Bělunek
image/svg+xml
+

Kapitoly článku