Apple Watch Series 8 přijdou i v titanové verzi a prodlouží výdrž na baterii

person clicking Apple Watch smartwatch

Uznávaný leaker Mark Gurman očekává luxusní verzi nové generace Apple Watch Series 8 s titanovou skořepinou. Hranatý design, o kterém se spekuluje již delší dobu, ale zatím neuvidíme. V posledním newsletteru přispěvatel Bloombergu zmiňuje větší variantu hodinek, která svou velikostí možná část zákazníků odradí. Displej má mít o 7 % větší plochu než 45mm Apple Watch Series 7.Apple Watch 7 greenNepřehlédněte

Apple Watch dostanou speciální edici. Potěší vyznavače extrémních sportů

Zdá se, že se po čtyřech letech dočkáme zásadnějších změn v celkovém designu. Novinka ale určitě nepřijde v klasickém kruhovém tvaru a marně bychom očekávali také dříve často zmiňované ploché hrany. Půjde tedy spíše o evoluci současné podoby populárního produktu.

person holding silver aluminum case Apple Watch
Ilustrační obrázek

Těšit se můžeme také na delší výdrž na baterii. Ta by měla zvládnout i několik dní především díky novému úspornému režimu. Z hlediska zdravotních funkcí se dá očekávat senzor pro měření tělesné teploty. Sledování krevního tlaku má přijít někdy po roce 2025 a monitoring glykémie můžeme očekávat spíše až ke konci dekády. Podle Gurmana budou právě Apple Watch jedním ze zajímavějších produktů, které letos Apple představí.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku