Apple Watch Series 4: videorecenze

Apple Watch Series 4 videorecenze

V redakci pro vás aktuálně dokončujeme textovou recenzi nové generace chytrých hodinek Apple Watch Series 4, které se tak trochu podařilo zastínit příchod nových iPhonů. Při pohledu na seznam novinek a vylepšení se ani není čemu divit. Apple Watch Series 4 nabízejí výrazně vyšší výkon, větší displej a senzor pro měření EKG, i když ten v našich končinách zatím nevyužijete. Před vydáním textové recenze jsme si pro vás nachystali podrobý videopohled, ve kterém vám nejnovější generaci chytrých hodinek od Applu představíme.

Apple Watch Series 4: videorecenze

Apple Watch 4 ve 40mm verzi se na českém trhu prodávají za 11 290 Kč, 44mm varianta startuje na 12 090 Kč včetně DPH. Nezapomeňte se také podívat na naši podrobnou recenzi a videopohled na nový iPhone Xs (Max). Pokud se vám videorecenze líbí, budeme rádi, když se přihlásíte k odběru našeho YouTube kanálu, kde vás je už téměř 36 tisíc.

 Za zapůjčení hodinek na test děkujeme iWant.cz, kde si Apple Watch Series 4 můžete zakoupit.

Autor článku blank
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku