Sledujte nás na YouTube

Apple Watch se od 26. června začnou prodávat v dalších sedmi zemích, ČR a Slovensko mezi nimi chybí

Apple dnes informoval o tom, že své chytré hodinky začne od pátku 26. června prodávat v dalších sedmi zemích – Itálii, Mexiku, Singapuru, Jižní Koreji, Španělsku, Švýcarsku a na Tchaj-wanu. Hodinky si zájemci budou moci zakoupit prostřednictvím online obchodu, v Apple Storech a u autorizovaných prodejců. V první vlně přitom Apple Watch (recenze) byly ve vybraných zemích dostupné pouze skrze online obchod.

 

Česká republika a Slovensko se pravděpodobně dočká až ve třetí vlně, která by mohla přijít v průběhu července nebo srpna, nicméně oficiálně tyto informace potvrzeny nebyly.

Videorecenze Apple Watch

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *