Domů » Bleskovky » Apple vyšetřuje explozi sluchátka AirPod v americké tělocvičně

Apple vyšetřuje explozi sluchátka AirPod v americké tělocvičně

Obyvatel Floridy Jason Colon zažil pernou chvilku s bezdrátovými sluchátky Apple AirPods – při poslechu hudby v tělocvičně mu začal z levého sluchátka stoupat bílý kouř, Colon sluchátko položil na vybavení tělocvičny a šel vyhledat pomoc. Když se na místo vrátil…

… zjistil, že mezitím sluchátko explodovalo. Zatím je brzy vynášet soudy, jak k tomu došlo, exploze či hoření zařízení s Li-Ion baterií nejsou v mobilním světě nic nového. Bohužel u tohoto případu se nenacházeli žádní svědkové, kromě zmíněného majitele sluchátek. Apple i tak nebere tento případ na lehkou váhu a začíná případ zničeného sluchátka vyšetřovat.

Tampa man says Apple AirPod earphone blew up

S největší pravděpodobností se jedná o ojedinělý incident, který může být pouze vadou kusu. Jsme zvědaví, kam Apple dospěje s vyšetřením, a zda se v budoucnu objeví podobné případy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

17 komentářů

  1. Asi baterie od Samsungu

  2. Ty jsi vtipný! Rozený bavič..

  3. Cakal som, ze tu uz nabehol UNI a bude pisat, ze to je v poriadku a nic sa nestalo.

  4. Bohužel Samsung akumulátory do bluetooth sluchátek Applu nedodává, výrobcem jsou různé, zejména čínské firmy. Prodej jako celek pak uvádí dodavatele výrobků což jsou všechny známé firmy. Pokud je pravda co je uvedeno v článku a na fotografii, pak je to velmi nebezpečná zbraň. Nedovedu si představit co by se stalo pokud dojde k výbuchu a sluchátko mám pevně nasazeno v uchu. Amputace půl hlavy? Použití Li- iont baterii bez 100% zabezpečení je nutno zakázat.

  5. Jóóó, bezdrátová sluchátka mají své výhody, u Applu to platí desetinásobně..

  6. lukass71
    Ano z milionů, to však přesto nebrání trollům si kopnout, protože se na nic jiného než okopávání nezmůžou….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).