Domů » Bleskovky » Apple vylepšuje hudební službu Music. Dostane několik nových funkcí

Apple vylepšuje hudební službu Music. Dostane několik nových funkcí

Během vývojářské konference WWDC představila kalifornská společnost Apple spoustu softwarových novinek pro své operační systémy, nicméně služba Apple Music zůstala tak trochu stranou. To ovšem neznamená, že by na ni Apple zanevřel – právě naopak. Na jaké nové funkce se můžeme těšit?

Nové funkce, které potěší

Jednou z očekávaných funkcí je nová kategorie „již brzy“ (v orig. coming soon). Jak již název napovídá, jedná se o přehled hudebních alb, která spatří světlo světa v dohledné době. Druhou novinkou jsou data vydání jednotlivých alb, což jen doplňuje první zmíňenou funkci. Třetí novinka jsou aktualizované profily hudebníků a kapel, které prošly mírným redesignem.

Nové funkce nezpůsobí žádnou revoluci, ani výrazný posun vpřed. Jedná se nicméně o drobné změny, které jistě potěší nejednoho hudebního fanouška a uživatele Apple Music. Novinky se pomalu chystají mezi uživatele, kteří by je měli dostat v dohledné době.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).