Domů » Bleskovky » Apple se chystá zaútočit na masy: dočkáme se levného iPhonu, iPadu a MacBooku?

Apple se chystá zaútočit na masy: dočkáme se levného iPhonu, iPadu a MacBooku?

Společnost Apple je známá nejen kvalitními přístroji, ale také vysokou marží, kvůli které je pro mnoho uživatelů nedostupným a luxusním zbožím. To by se však mohlo změnit. Podle spekulací se totiž na trhu mají objevit zařízení s nakousnutým jablkem, která by měla být cenově dostupnější. To alespoň můžeme vyčíst z informací, které se objevily v rámci dodavatelského řetězce Applu.

Nutno zmínit, že to není poprvé, kdy se objevily informace o dostupnějších zařízeních s logem Applu. Podle japonského serveru Mac Otakara se nicméně můžeme dočkat levnějšího chytrého reproduktoru HomePod, který by se měl pohybovat mezi 150 – 200 dolary. Mezi další levná zařízení by se měl zařadit například 13″ MacBook s cenovkou mezi 799 – 899 dolarů, 9,7″ iPad s předpokládanou cenou 329 dolarů nebo 6,1″ iPhone za cenu 649 – 749 dolarů.

Jestli se skutečně dočkáme levných zařízení od Applu, není jisté. Spekulací ohledně prodejů dostupných zařízení z Cupertina probíhají éterem pravidelně, není tedy na místě brát tyto spekulace jako jistou věc. S jistotu se do dozvíme už nyní v březnu, kdy by se měl na trh dostat levný iPad. V červnu na WWDC se má poté představit levnější MacBook, v září poté levný iPhone. Sami jsme v redakci zvědaví, zda se tentokrát stanou spekulace skutečností.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments