Domů » Bleskovky » Apple se chystá reinkarnovat iPhone 8. Dá mu nejnovější čipset a více paměti

Apple se chystá reinkarnovat iPhone 8. Dá mu nejnovější čipset a více paměti

Stejně jako každý rok, i letos na podzim se nepochybně dočkáme nových iPhonů. Podle posledních zvěstí se dočkáme tří řadových nástupců loňských modelů, které se kromě obligátního zvýšení výkonu a nové verze iOS dočkají i viditelně přepracovaných fotoaparátů. Zajímavější je však nejnovější zpráva čínského serveru Economic Daily News, podle které se Apple chystá vzkřísit i iPhone 8.

iphone 8 2

Podle reportu Apple patrně provede ten stejný krok jako s iPhone SE – využije stávajícího šasi, dovnitř ale osadí modernější komponenty. Inovovaný iPhone 8 si tak má ponechat svůj 4,7″ displej, výkon ale bude udávat chystaný čipset Apple A13, který najdeme i v zářijových iPhonech. Základní kapacita vnitřní paměti pak má být 128 GB. Telefon bude údajně představen v březnu příštího roku, Apple si údajně nechá v první fázi vyrobit 20 milionů kusů, které bude nabízet z cenu okolo 650 dolarů (asi 14 900 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments