Sledujte nás na YouTube

Apple příští týden pravděpodobně uvolní aktualizaci na iOS 8.1.3

Už v polovině prosince se objevily informace o tom, že Apple pracuje na další důležité aktualizaci systému iOS (verze 8.1.3), i když pro samotné vývojáře je v tuto chvíli dostupná třetí beta iOS 8.2. Podle dobře informovaných zdrojů serveru BGR by měl Apple příští týden uvolnit novou aktualizaci na verzi 8.1.3 pro veřejnost (build 12B460). Jablečný gigant zatím neupřesnil, jaké novinky tento update přinese, ale rozhodně je co opravovat.

Řada uživatelů si stěžuje například na problém se zobrazováním softwarových klávesnic třetích stran, které se čas od času jednoduše nezobrazí. Nové funkce od tohoto updatu neočekáváme; ty by měly přijít až s verzí 8.2, jejíž termín uvolnění pro veřejnost je zatím ve hvězdách.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. jkochlan (neregistrovaný)

  Tiez by uz konecne mohli vyriesit tomsamovolne vypinanie gest na iPade.

  • veigy (neregistrovaný)

   Sám se s tím na iPadu vztekám a nedá se na to spolehnout… doufám, že s tím něco udělají..

 2. _iNTERFACE (neregistrovaný)

  mohli by konecne vratit moznost napisat status rovno z listy, zakaldne pocasie ake tam bolo v sestkovom systeme a hlavne povolit aby si aplikacie pocasia mohli na liste vybrat polohu podla toho aka sa nastavi, nie podla toho aka je skutocna poloha…. O.o

 3. Dareb (neregistrovaný)

  Tak kdepak je ? ta aktualizace :-D čekám

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *