Apple opět zkouší, co zákazník vydrží! Nabízí svítící láhev za 2 tisíce

hidratespark steel apple zena

Po úspěchu hyperkvalitního čisticího hadříku zkouší Apple prodávat další zajímavý artikl. Na svém oficiálním e-shopu nabízí chytrou lahev na vodu. Cena je zase zcela mimo, a sice 2 189 Kč včetně DPH. Přitom produktu chybí jeden zásadní prvek – logo nakousnutého jablka. Stojí za ním totiž společnost HidrateSpark a jablečný obchod ho pouze přeprodává.cistici hadrik apple uvodNepřehlédněte

Apple prodává čisticí hadřík. Nad jeho cenou budete kroutit hlavou

HidrateSpark Steel má obsah 621 ml a tělo z nerezové oceli, a tak dokáže udržovat teplotu nápojů. Víko disponuje ochrannou membránou proti vylití a přímo v balení dostanete jak variantu s pítkem, tak s vysunovacím brčkem. Spodní straně vévodí LED puk s šesti různými světelnými efekty, které mohou sloužit i pro upozornění na dodržování pitného režimu. Vnitřek lahve totiž zaznamenává, kolik tekutin jste vypili, a data se pak ukládají do telefonu s Androidem či iOS, kde se umí i provázat s aplikací Zdraví.

Americká firma slibuje výdrž 10–14 dní, dobíjení následně probíhá přes USB-C. Z dalších vlastností lze zmínit přídavné poutko pro nošení v terénu, možnost opláchnutí v myčce nebo výrobu bez toxického Bisfenolu A. I když se nehonosí titulem „Designed in California“, dali si na ní tvůrci opravdu záležet.

HidrateSpark STEEL: The World's Smartest Water Bottle

Oficiální český e-shop Applu umožňuje volbu mezi v černou a stříbrnou barvou. Obě edice jsou ale nyní vyprodané – v případě zájmu budete muset využít služeb jiných prodejců. Kupříkladu na Alza.cz najdete i růžové provedení, přitom o 70 Kč levněji.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku