Domů » Bleskovky » Apple nás letos zaplaví novinkami. Přijde nový 11″ iPad Pro, Mac Mini a levný notebook

Apple nás letos zaplaví novinkami. Přijde nový 11″ iPad Pro, Mac Mini a levný notebook

Letošní jablečný podzim bude zřejmě abnormálně šťavnatý. Samozřejmě nejočekávanějšími produkty od Apple budou nové iPhony, avšak dočkat se máme i dalšího hardwaru. Obvykle přesný analytik a informátor Ming-Chi Kuo zveřejnil soupis všech novinek, kterých se máme od Apple ještě letos dočkat.

iPhone

Základem nabídky se pochopitelně stanou nové iPhony. Celkem mají dorazit tři modely – nástupce iPhone X, jeho větší sourozenec s 6,5″ OLED displejem, a levnější model s 6,1″ LCD panelem.

iPad Pro

Inovovány mají být i vlajkové jablečné tablety. Do nabídky má přibýt nový 12,9″ iPad Pro, u kterého má být domovské tlačítko se čtečkou otisků prstů nahrazeno Face ID kamerkou a gesty v systému. Tablet pochopitelně dostane i nový, výkonnější hardware.

Kromě 12,9″ modelu má dorazit i zbrusu nová 11″ verze, která patrně nahradí současný 10,5″ model.

Mac

Novinky mají dorazit i do světa jablečných počítačů. Řady iMac, MacBook a MacBook Pro se mohou těšit na nové a výrazně výkonnější procesory, inovován má být konečně i Mac Mini. Apple prý chystá i zbrusu nový „levný“ notebook, o kterém se hovoří jako o novém MacBooku Air, byť Kuo očekává, že Apple pro něj použije zcela jiné jméno.

Apple Watch

Letos bychom se mohli dočkat i nové generace Apple Watch, která si ponechá design svých předchůdců, ale do stejného těla zabalí větší displeje na úkor rámečků. 38mm model má dostat 1,57″ displej, 42mm verze 1,78″ displej. U obou verzí má být vylepšeno měření srdeční aktivity.

Příslušenství

Po roce od představení bychom se také měli dočkat nabíječky AirPower společně s vylepšenými sluchátky AirPods. Podle předchozích spekulací má být sluchátkový upgrade mírný, větších novinek se máme dočkat až v příštím roce.

Apple příští rok představí prémiová sluchátka a výrazně lepší AirPody

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments