Domů » Bleskovky » Apple na březen chystá první letošní novinky. Dojde konečně na ARMové iMacy?

Apple na březen chystá první letošní novinky. Dojde konečně na ARMové iMacy?

Poslední čtvrtletí loňského roku bylo z hlediska finančních výsledků Apple rekordní, firma z Cupertina se nyní nadechuje do nového roku, který by měl přinést další nové produkty. První z nich bychom měli spatřit už příští měsíc.

Apple park, apple logo

Nový iPad Pro a příslušenství

O příchodu nových produktů reportoval na Twitteru uznávaný informátor Jon Prosser. Podle něj Apple na březen chystá premiéru několikrát odloženého přívěšku AirTag, přičemž jeho další odklad prý není na pořadu dne.

Přívěšek AirTag ale nebude sám, má být představen společně s několika dalšími produkty. Prosser tvrdí, že jej doprovodí nový iPad Pro s miniLED displejem, v první vlně se pravděpodobně dočkáme pouze 12,9″ varianty.

O příchodech nových produktů se rozpovídal i kanál LeaksApplePro, i když ten nemá tak velkou spolehlivost jako Jon Prosser. Pokud mu však protentokráte uvěříme, můžeme se těšit i na premiéru nových sluchátek AirPods. LeaksApplePro také stanovil premiéru nových produktů na 16. března.

Oba informátoři se shodují na tom, že březnová událost nepřinese žádný nový počítač s ARMovým procesorem. V očekávání jsou zejména iMacy s novým designem, které ale přijdou o něco později.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).