Apple právě vydal čtvrtou beta verzi iOS 9, watchOS 2 a OS X El Capitan

Apple před několika okamžiky uvolnil v pořadí již čtvrtou beta verzi operačních systému iOS 9, watchOS 2 pro Apple Watch a OS X El Capitan pro notebooky a počítače s nakousnutým jablíčkem ve znaku. Pokud vás zajímá, jaké inovace si jablečný gigant v nových verzích systému připravil, přečtěte si náš starší článek.

Beta verze jsou sice primárně určené pro vývojáře, kteří díky tomu mají dostatek času optimalizovat své aplikace na nové verze systémů, nicméně s oblibou je používá i obrovské množství uživatelů, kteří své UDID číslo zařízení registrovali pod vývojářský účet.


Nové beta verze vyzkoušíme na redakčním iPhone 6 Plus (recenze) i Apple Watch

Čtvrtá beta iOS 9 upravuje barvu notifikační ikonky z šedivé na červenou, opravuje zobrazování indikátoru stavu baterie či vylepšuje vzhled nabídky Handoff na iPhonech a iPadech. Oficiální seznam změn tradičně není k dispozici, nicméně pokud se ještě objeví nějaké klíčové, do textu je doplníme.

Třetí beta verze systému watchOS 2 přinesla řadu vylepšení v oblasti stability, výdrže a celkové použitelnosti (druhá beta byla na hodinkách opravdu tragická). Seznam vylepšení pro čtvrtou betu systému pro chytré hodinky Apple Watch (recenze) rovněž není oficiální cestou k dispozici.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku