Domů » Bleskovky » Aplikace Taxi Club se stala vítězem na AppParade

Aplikace Taxi Club se stala vítězem na AppParade

TAXI CLUB s burácením nastartoval na včerejší deváté soutěžní přehlídce mobilních aplikací AppParade, kde získal hlavní cenu v diváckém hlasování. Projekt se tento týden rozjíždí v Praze. Jeho výhody ale budou brzy dostupné i v zahraničí, kam TAXI CLUB svižným tempem směřuje. 

Služba přitom funguje všude stejně – stačí jediný dotyk a aplikace vás automaticky spojí s ověřenou místní taxislužbou, která vám poskytne mnohem výhodnější jízdné, než je na daném trhu obvyklé. TAXI CLUB tedy poslouží každému, kdo si chce jednoduše přivolat prověřené taxi za výhodné klubové jízdné. Aplikaci si zájemci o členství mohou stáhnout zdarma na www.taxiclub24.com

 

Díky spolupráci s prověřenými taxislužbami v jednotlivých městech nabízí projekt svým členům výhodné a stabilní tarify, které například znají firemní klienti. V Praze se naším partnerem stala společnost Profi Taxi. 

- -

Co přináší TAXI CLUB jeho členům?

Jednoduchost. Potřebujete rychle taxi? Spustíte aplikaci, kliknete na „Zavolat TAXI“ a objednáte si nejbližší vůz. Takhle snadno a rychle to zvládnete, ať už jste v tu chvíli v jakémkoli stavu. Můžete také vypustit jakékoli monitorování tarifů. TAXI CLUB nabízí vždy nejméně o 25% levnější tarif, než je běžné jízdné.

Globální síť. TAXI CLUB se rozšiřuje do dalších zemí a aplikace funguje všude stejně jednoduše, jednání zatím probíhají v Norsku, Francii, Kanadě a Maďarsku. Nemusíte se tedy bát s kým pojedete a za kolik, kde vás pak vysadí nebo jestli vás neošidí. Jednáme vždy se zavedenými a kvalitními taxislužbami.

Péče o zákazníky. Členstvím v TAXI CLUBU se automaticky stáváte váženým klientem taxislužby. Pokud by i tak došlo k  jakékoliv nepříjemnosti, stojíme vždy na vaší straně. A samozřejmě vám pomůžeme  třeba i když si zapomenete ve voze foťák, peněženku či partnera. Jedním dotykem :)

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Fajn je, že je to jednoduchá appka. To, že nemuzu vybrat, čím chci jet je pro me ale spíš nevyhoda. Taky be me zajímalo, jak na tom bude ta vybraná taxislužba s kapacitou, pokud by aplikaci používalo víc lidí.

    • Rudolf Belec (neregistrovaný)

      Taxislužbu jsme vybrali právě s ohledem na poměr ceny kvalita/cena. Realizovali jsme 100 testovacích jízd. Profi Taxi zvládne tisíce nových uživatelů je to třetí největší Taxislužba v Praze.

  2. karlos (neregistrovaný)

    Nejlevnajsi taxi jezdi za yhodnejsi tarif.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).