Domů » Bleskovky » Aplikace Samsungu potvrzuje příchod odolné vlajkové lodě Galaxy S7 Active

Aplikace Samsungu potvrzuje příchod odolné vlajkové lodě Galaxy S7 Active

Indická přepravní společnost Zauba před nedávnem odhalila zařízení s kódovým označením SM-G891A, které by podle uplatňované logiky Samsungu mělo být pokračovatelem odolného modelu Galaxy S6 Active. Nyní již můžeme příchod letošní vlajkové lodě v „nerozbitném“ kabátku brát prakticky jako hotovou věc, a to díky prořeknutí samotného Samsungu.

Samsung-Galaxy-S6-Active

Stačí se podívat do popisu nedávno aktualizované aplikace Samsung Level v obchodě Google Play, kde se mezi podporovanými zařízeními nachází i trojlístek Samsung Galaxy S7, S7 Edge a S7 Active. I když první dva jmenovaní již nabízí v základu odolnost ohodnocenou stupněm IP68, dá se předpokládat, že Galaxy S7 Active nabídne pogumované tělo a odolnost deklarovanou armádními standardy.

Samsung-Galaxy-S7-Active-SM-G891A

Loňský model byl bohužel oficiálně dostupný pouze u amerických operátorů, tak nám nezbývá než doufat, že Samsung se svým obrněným vlajkovým tankem dorazí i do Evropy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments