Domů » Bleskovky » Aplikace Můj Vodafone slaví 5 let a každému uživateli nabídne dárek

Aplikace Můj Vodafone slaví 5 let a každému uživateli nabídne dárek

Právě nyní slaví páté narozeniny aplikace Můj Vodafone. V průběhu svého virtuálního života se naučila push notifikace nebo přijímat přihlášení otiskem prstu; ostatně používá ji okolo 300 000 uživatelů. Většina z nich s ní tráví nejčastěji ranní cesty do práce a oběd, ale hodně také podvečerní cesty domů. Své narozeniny oslaví aplikace právě se svými uživateli, které obdaruje třeba daty zdarma nebo body do Vodafone galerie. Dále jsou připraveny soutěže o chytré telefony nebo extra kredit za dobití. Nikdo neodejde s prázdnou.

MujVodafone

Když se Můj Vodafone v únoru 2012 dostal na světla displejů, nabízel zákazníkům jen základní funkce, jako přehled čerpání jednotek, aktuální útraty, přehled aktivních služeb a náhled poslední faktury. Postupně ale přidal online platby, možnost správy služeb, detail vyúčtování, nebo přihlášení otiskem prstu. Až se podíl plateb v aplikaci Můj Vodafone vyšplhal na 44 % ze všech způsobů placení. Za 5 let své existence si také aplikace dokázala získat ocenění Aplikace roku v letech 2013, 2014 a 2016. Největší radost aplikaci dělají její uživatelé, kterých je meziročně o 25 % více.

‎Můj Vodafone
Cena: zdarma
Můj Vodafone
Můj Vodafone
Autor: ‪Vodafone Czech Republic a. s.‬
Cena: Code needed

Oslavy ve znamení dat zdarma a soutěží

Oslavy 5. roku se neobejdou bez dárků. Proto si Vodafone připravil pro uživatele aplikace Můj Vodafone mnoho dárků a soutěží. Stačí, když uživatelé vstoupí do aplikace a nechají se navést bannery. Každý z nich si vylosuje nějaký dárek, například data až do 2 GB na měsíc a další drobné výhry. Uživatelé navíc mohou soutěžit v pěti kolech o chytré mobilní telefony, například Samsung Galaxy A5 2017, Vodafone Smart ultra 7 nebo o iPhone 7.

V následujících několika týdnech budou uživatelé aplikace informováni SMS zprávou a push notifikací o možné výhře telefonu za korunu. Zároveň každý, kdo si dobije kredit přes platební kartu ve výši alespoň 250 Kč, získá 25 % kreditu navíc zdarma.

Zákazníci, kteří jsou i uživateli aplikace Můj Vodafone, se ale mohou od půlky března těšit ještě na další soutěž. Budou o ní také informováni přímo v aplikaci Můj Vodafone. Nejlepší hráči získají jako výhru data nebo telefony iPhone. Pravidla soutěže jsou k dispozici na webu operátora.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

13 komentářů

 1. Ad dárek (nadpis), ještě více sledovaných a logovaných aktivit, než doposud?:D

 2. Sance pro uniho vyhrat vysneny iPhone :)

 3. Aplikace se seka, pomalu načítá, co víkend aktualizuje, se nedivím že musí nahodit Push Up efekt

 4. Chtěl bych se zeptat jak se určí kdo dostane data a kdo body do galerie?

 5. Aktivovala jsem navýšení dat, přišla mi do samoobsluhy zpráva o aktivaci, ale v čerpání dat navýšení neregistruji. Má někdo podobnou zkušenost?

  • Mně navýšení datového balíčku se slevou v rámci Vodafone překvapení i v rámci vánočního dárku proběhlo v pořádku. Kdy máte fakturační období? Pokud ode dneška a balíček jste si aktivovala včera, tak jste o data přišla… Zkuste se ještě jednou podívat do informace o čerpání

  • Dnes aktivováno a doba platnosti měsíc do 4.4.2017 – neřídí se to fakt.datem…
   Mám tam dvě čísla a obě stejné…

  • Tak je to fajn. U vánočních balíčků tomu tak nebylo. Vodafone vánoční balíčky (jako naschvál) zveřejnil někde k 14. nebo 15. listopadu nebo prosince a spousta lidí si to bohužel aktivovala jen na jeden den. To byl fakt dáreček :)

 6. Posrafone je suverejně největší šmejd z českých operátorů a pracují tam samí stupidní neochotní tupci. To je moje zkušenost z řešení problému s kvalitou signálu. Kdo si taky myslí ať přidá komemtář.

 7. Já jsem u VdF spokojen.
  Datový tarif s 5GB za 2řž,- Kč měsíc. na který s možností volání a sms, na který jsem měl již dvakrát akci plus 10GB a nyní 2 GB dat jako bonus, opravdu nemohu nadávat.
  Drahé volání přes data na pohodu, a sms za 1,50 Kč opravdu nemá chybu.
  A od O2 jsem převedl dvě čísla.

 8. Oprava: 256,- Kč / měsíc

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).