Aplikace Můj Vodafone slaví 5 let a každému uživateli nabídne dárek

Právě nyní slaví páté narozeniny aplikace Můj Vodafone. V průběhu svého virtuálního života se naučila push notifikace nebo přijímat přihlášení otiskem prstu; ostatně používá ji okolo 300 000 uživatelů. Většina z nich s ní tráví nejčastěji ranní cesty do práce a oběd, ale hodně také podvečerní cesty domů. Své narozeniny oslaví aplikace právě se svými uživateli, které obdaruje třeba daty zdarma nebo body do Vodafone galerie. Dále jsou připraveny soutěže o chytré telefony nebo extra kredit za dobití. Nikdo neodejde s prázdnou.

MujVodafone

Když se Můj Vodafone v únoru 2012 dostal na světla displejů, nabízel zákazníkům jen základní funkce, jako přehled čerpání jednotek, aktuální útraty, přehled aktivních služeb a náhled poslední faktury. Postupně ale přidal online platby, možnost správy služeb, detail vyúčtování, nebo přihlášení otiskem prstu. Až se podíl plateb v aplikaci Můj Vodafone vyšplhal na 44 % ze všech způsobů placení. Za 5 let své existence si také aplikace dokázala získat ocenění Aplikace roku v letech 2013, 2014 a 2016. Největší radost aplikaci dělají její uživatelé, kterých je meziročně o 25 % více.

Můj Vodafone
Můj Vodafone
Autor: Vodafone Czech Republic a. s.
Cena: Zdarma

Oslavy ve znamení dat zdarma a soutěží

Oslavy 5. roku se neobejdou bez dárků. Proto si Vodafone připravil pro uživatele aplikace Můj Vodafone mnoho dárků a soutěží. Stačí, když uživatelé vstoupí do aplikace a nechají se navést bannery. Každý z nich si vylosuje nějaký dárek, například data až do 2 GB na měsíc a další drobné výhry. Uživatelé navíc mohou soutěžit v pěti kolech o chytré mobilní telefony, například Samsung Galaxy A5 2017, Vodafone Smart ultra 7 nebo o iPhone 7.

V následujících několika týdnech budou uživatelé aplikace informováni SMS zprávou a push notifikací o možné výhře telefonu za korunu. Zároveň každý, kdo si dobije kredit přes platební kartu ve výši alespoň 250 Kč, získá 25 % kreditu navíc zdarma.

Zákazníci, kteří jsou i uživateli aplikace Můj Vodafone, se ale mohou od půlky března těšit ještě na další soutěž. Budou o ní také informováni přímo v aplikaci Můj Vodafone. Nejlepší hráči získají jako výhru data nebo telefony iPhone. Pravidla soutěže jsou k dispozici na webu operátora.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

13 komentářů

 1. Ad dárek (nadpis), ještě více sledovaných a logovaných aktivit, než doposud?:D

 2. zipiik (neregistrovaný)

  Sance pro uniho vyhrat vysneny iPhone :)

 3. chuck (neregistrovaný)

  Aplikace se seka, pomalu načítá, co víkend aktualizuje, se nedivím že musí nahodit Push Up efekt

 4. MOUKY (neregistrovaný)

  Chtěl bych se zeptat jak se určí kdo dostane data a kdo body do galerie?

 5. Adéla (neregistrovaný)

  Aktivovala jsem navýšení dat, přišla mi do samoobsluhy zpráva o aktivaci, ale v čerpání dat navýšení neregistruji. Má někdo podobnou zkušenost?

  • Mahtiel

   Mně navýšení datového balíčku se slevou v rámci Vodafone překvapení i v rámci vánočního dárku proběhlo v pořádku. Kdy máte fakturační období? Pokud ode dneška a balíček jste si aktivovala včera, tak jste o data přišla… Zkuste se ještě jednou podívat do informace o čerpání

   • mposvar

    Dnes aktivováno a doba platnosti měsíc do 4.4.2017 – neřídí se to fakt.datem…
    Mám tam dvě čísla a obě stejné…

   • Mahtiel

    Tak je to fajn. U vánočních balíčků tomu tak nebylo. Vodafone vánoční balíčky (jako naschvál) zveřejnil někde k 14. nebo 15. listopadu nebo prosince a spousta lidí si to bohužel aktivovala jen na jeden den. To byl fakt dáreček :)

 6. Arim (neregistrovaný)

  Posrafone je suverejně největší šmejd z českých operátorů a pracují tam samí stupidní neochotní tupci. To je moje zkušenost z řešení problému s kvalitou signálu. Kdo si taky myslí ať přidá komemtář.

 7. mposvar

  Já jsem u VdF spokojen.
  Datový tarif s 5GB za 2řž,- Kč měsíc. na který s možností volání a sms, na který jsem měl již dvakrát akci plus 10GB a nyní 2 GB dat jako bonus, opravdu nemohu nadávat.
  Drahé volání přes data na pohodu, a sms za 1,50 Kč opravdu nemá chybu.
  A od O2 jsem převedl dvě čísla.

 8. mposvar

  Oprava: 256,- Kč / měsíc

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *