Sledujte nás na YouTube

Aplikace Můj Vodafone oslaví 5 let. Uživatelé se mohou těšit na řadu soutěží

Vodafone na začátku října vyhlásil soutěž o mobilní telefony a tarify zdarma pro zákazníky, kteří budou pro nastavení a správu svých služeb využívat výhradně aplikaci Můj Vodafone. Soutěže se zúčastnilo 121 971 soutěžících a včera proběhlo slosování výherců. 10 z vylosovaných získalo mobilní telefon (Vodafone Smart platinum 7 nebo Smart ultra 6), 14 výherců tarif zdarma na 3 měsíce, 14 výherců předplacenou službu zdarma a dva výherci získali služby zdarma na celý rok.

MujVodafone

Aplikace Můj Vodafone měla jen za listopad 2016 332 000 unikátních uživatelů, meziročně tento počet narostl o více než 100 000. Nejčastěji se do ní přihlašují lidé první pracovní den v týdnu a obecně je frekventovaná doba během ranní cesty do práce, v době oběda nebo při cestě z práce. Oproti tomu v sobotu začíná provoz v aplikaci o několik hodin později. Během noci se připojí v průměru i kolem 10 000 uživatelů. Aplikace prostě nikdy nespí.

Vodafone rozdává 10 GB dat. Můžete si je nechat nebo darovat na dobrou věc

Aplikace Můj Vodafone je pro zákazníky k dispozici už téměř pět let. V první polovině roku 2017 oslaví toto jubileum hlavně se svými zákazníky. Ti se už teď mohou začít těšit na mnoho zajímavých soutěží a novinek.

Můj Vodafone
Autor: Vodafone Czech Republic a. s.
Cena: zdarma

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *