Domů » Bleskovky » Aplikace Můj Vodafone oslaví 5 let. Uživatelé se mohou těšit na řadu soutěží

Aplikace Můj Vodafone oslaví 5 let. Uživatelé se mohou těšit na řadu soutěží

Vodafone na začátku října vyhlásil soutěž o mobilní telefony a tarify zdarma pro zákazníky, kteří budou pro nastavení a správu svých služeb využívat výhradně aplikaci Můj Vodafone. Soutěže se zúčastnilo 121 971 soutěžících a včera proběhlo slosování výherců. 10 z vylosovaných získalo mobilní telefon (Vodafone Smart platinum 7 nebo Smart ultra 6), 14 výherců tarif zdarma na 3 měsíce, 14 výherců předplacenou službu zdarma a dva výherci získali služby zdarma na celý rok.

MujVodafone

Aplikace Můj Vodafone měla jen za listopad 2016 332 000 unikátních uživatelů, meziročně tento počet narostl o více než 100 000. Nejčastěji se do ní přihlašují lidé první pracovní den v týdnu a obecně je frekventovaná doba během ranní cesty do práce, v době oběda nebo při cestě z práce. Oproti tomu v sobotu začíná provoz v aplikaci o několik hodin později. Během noci se připojí v průměru i kolem 10 000 uživatelů. Aplikace prostě nikdy nespí.

Vodafone rozdává 10 GB dat. Můžete si je nechat nebo darovat na dobrou věc

Aplikace Můj Vodafone je pro zákazníky k dispozici už téměř pět let. V první polovině roku 2017 oslaví toto jubileum hlavně se svými zákazníky. Ti se už teď mohou začít těšit na mnoho zajímavých soutěží a novinek.

‎Můj Vodafone
Cena: zdarma
Můj Vodafone
Cena: zdarma
Můj Vodafone
Cena: Code needed

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).