Domů » Bleskovky » Aplikace S Health potvrzuje umístění čtečky otisků Galaxy S9 na lepším místě

Aplikace S Health potvrzuje umístění čtečky otisků Galaxy S9 na lepším místě

Letošní vlajkové smartphony od Samsungu jsou nadmíru povedená zařízení, kterým je vytýkáno máloco. Mezi nejkontroverznější prvky patří umístění čtečky otisků prstů na zadní stranu vedle fotoaparátu, kde je zejména u modelu Galaxy S8+ stěží nahmatatelná. U příští generace však korejský gigant učiní nápravu.

Prozrazují to jak poslední úniky, tak screenshot z příští verze aplikace S Health. Na něm je zobrazeno, jak správně skenovat tepovou frekvenci prostřednictvím snímače napravo od fotoaparátu, přičemž čtečka otisků prstů pak má být umístěna přímo pod ním uprostřed. Odsud bude snadněji dostupná jak pro leváky, tak pro praváky.

O chystaných smartphonech Galaxy S9 a S9+ se spekulovalo, že budou představeny hned zkraje roku na veletrhu CES, jeden z vysokých představitelů korejské firmy však tuto možnost značil za velmi nepravděpodobnou. Zřejmě se tak dočkáme v tradičnějším termínu okolo veletrhu MWC na konci února.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
79 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments