Sledujte nás na YouTube

Aplikace Google+ pro Android se dočkala výrazné aktualizace

Google uvolnil novou aktualizaci pro aplikaci Google+ pro Android, která slouží pro přístup ke stejnojmenné sociální síti. Klient je nyní o poznání rychlejší, obsahuje nový kanál “O čem se mluví”, skrze který můžete sledovat zajímavý obsah. Dále je možné monitorovat, kdo dal +1 příspěvku nebo komentáři. Vylepšení se dočkal i prohlížeč fotografií, který je nyní „nekonečný“ a při skrolování tak neustále načítá nové snímky. Při automatické aktualizaci obsahu se aplikace chová klidněji a neskáče rovnou na první příspěvek. Uživatelé rovněž hlásí opětovnou funkčnost notifikací a fungující upload obrázků.

Pokud ještě Google+ klienta ve svém telefonu nemáte, můžete si jej zdarma stáhnout z Android Marketu. V případě, že už na Google+ svůj profil máte, nezapomeňte si do kruhů přidat náš kanál SmartMania.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *