Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (21. 1. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS opravdu prvotřídní a jejich vývojáři si zaslouží velké uznání, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární hry a aplikace.

V dnešní náloži her a aplikací si můžete postavit vlastní město, vyřešit nějaké ty logické hádanky, ponořit se do fantasy světa jednoho z nejlepších RPG všech dob či si odpočinout u skvělé plošinovky. Některé aplikace vám například pomohou s plánováním nebo s pokojovými rostlinami.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a mohou se v českých korunách mírně lišit. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Neverwinter Nights

Titul Neverwinter Nights patří mezi naprosté ikony žánru RPG, který je navíc postavený na oficiálních pravidlech Dungeons & Dragons. Pokud jste fanoušky klasických her na hrdiny a Neverwinter Nights vás minul, rozhodně musíte tuto situaci napravit. Původní cena hry byla 250 korun.

‎Neverwinter Nights
‎Neverwinter Nights
Cena: 249,00 Kč+
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku