Domů » Články » Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (19. 7. 2021)

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (19. 7. 2021)

Kdo by neměl rád výhodné akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android velmi dobré a jejich vývojáři si zaslouží uznání, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární hry a aplikace.

Google Obchod Play nahled Unsplash
Jaké aplikace a hry jsou pro Android zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr je složen především z herních titulů, v rámci kterých se můžete těšit na pořádnou porci plošinovek, nějaké to poctivé RPG či dokonce hru, jež byla ověnčena celou řadou ocenění. Vhod mohou přijít také aplikace, které vylepšují a zjednodušují ovládání vašeho chytrého telefonu.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Concrete Defense 1940: WWII Tower Siege

Herní žánr tower defense se dříve těšil velké popularitě. S mobilními telefony zažil velký návrat, především díky své jednoduchosti a přímočarosti. Titul Concrete Defense 1940 je toho skvělým příkladem. Původní cena hry byla 20 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. Nedokážu si představit že tohle opravdu někdo hraje.To bych nehrál ani v r. 90 na Atari.. otřesný

    • divil by ses, ale já si z těchdle slev už pořídil celkem dost her a před spaním mám o zábavu postaráno. grafika někdy není všechno mnohem důležitější je hratelnost

    • Jop, ten monstrózní výkon SoC je využíván fakt na max 🙄

  2. 👏👏👏👏😘👍🏻👍🏻👍🏻

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).