Any.Do nově nabízí originálně řešený kalendář Cal také pro Android

Pro iOS existuje celá řada dobře a originálně řešených kalendářů, jako je například Fantastical nebo Sunrise, ale pro Android je nabídka výrazně slabší. To se možná mění příchodem aplikace Cal od Any.Do. iOS verze byla vydána již v létě a přinesla moderní uživatelské rozhraní plné animací. Cal pro Android nabízí stejné funkce jako varianta pro iOS, včetně různých témat a řady animací, které se určitě nebudou zamlouvat každému.

Aplikace se propojí s účty, které máte přidané do systému, takže bude okamžitě fungovat při vašem stávajícím nastavení. Zároveň integruje kontakty a navigaci, takže budete vždy vědět, jak se dostat třeba na požadované místo schůzky.

Aplikace dále umožňuje všem účastníkům jednání poslat email nebo SMS provedením jednoduchého gesta. Uživatelé Androidu dostávají i některé nové funkce, které zatím v iOS verzi nenajdeme. Například podpora zobrazení v režimu na šířku a lepší integrace s aplikací pro správu úkolů Any.Do. Nabízí i jednoduchý widget pro zobrazení dalšího programu kalendáře. Prvkem, který vás může odradit jsou animace, přidávají trochu zpestření do nudného úkolu jako je zadávání upomínky do kalendáře, ale mohu být matoucí a zdržovat. Přesto aplikace Cal určitě stojí za zkoušku, na Google Play je navíc k dispozici zcela zdarma.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

David Podzimek

Jeden komentář

  1. S.h.I.t. (neregistrovaný)

    App vypadá dobře, ale oproti standardnímu kalendáři v Nexusu mi přijde její spouštění a ovládání relativně pomalé. Hlavně tedy stat apliakce není z nejrychlejších a je znát velká prodleva.

    Možná kdyby šlo vypnout photo theme, bylo by to lepší :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel