Domů » Bleskovky » V AnTuTu se objevil tajemný Samsung s téměř 96 000 body. Jedná se o Galaxy S7? (oživeno)

V AnTuTu se objevil tajemný Samsung s téměř 96 000 body. Jedná se o Galaxy S7? (oživeno)

Aktualizováno 9. srpna, 19:45

Zdá se, že extrémně vysoké skóre v AnTuTu benchmarku je skutečně jen dílem nějakého vtipálka a jedná se o podvrh. Jak nás upozornili čtenáři v diskuzi, použité označení SM-8508S patří loňskému modelu Galaxy Alpha (recenze), který přišel s kovovým tělem a který je vybavený HD displejem. Pro tentokrát se tedy žádná senzace spojená s Galaxy S7 nekoná.

Původní článek: V AnTuTu se objevil tajemný Samsung s téměř 96 000 body. Jedná se o Galaxy S7?

V AnTuTu benchmarku se před několika hodinami objevilo neznáme zařízení od Samsungu, které stanovilo nový rekord v počtu dosažených bodů. Smartphone s kódovým označením SM-8508S získal neuvěřitelných 95 972 bodů, což je výrazně více, než kolik měly současní rekordmani Meizu MX4 a Galaxy Note 4.


Ilustrační obrázek

Server PhoneArena.com naznačil, že by se mohlo jednat o jeden z prvních prototypů připravovaného Samsungu Galaxy S7. Ať už se pod označením SM-8508S skrývá jakékoliv zařízení, už teď je jasné, že bude výrazně výkonnější než současné modely s čipem Exynos 7420. Je také docela možné, že se jedná o podvrh a dílo nějakého vtipálka – ostatně na druhém screenshou je patrné, že zařízení má displej s HD rozlišením, a to by na Galaxy S7 bylo opravdu málo.


Výkonná a neznámá bestie od Samsungu ovládla žebříček AnTuTu benchmarku. Jedná se o reálné zařízení nebo podvrh?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. a bude to dosť ???

  pod 100000 neberiem

  :D

  • zabanovany aaron (neregistrovaný)

   Snapdragon 200/400 staci na vsechno zejo :-)

 2. Petas (neregistrovaný)

  Rozliseni GPU je 1280×720. To vypada opravdu na GALAXY S7

 3. Jan (neregistrovaný)

  Galaxy alpha

  [odkaz]

 4. Jeza (neregistrovaný)

  Fake a stačí se podívat že je tam HD a s7 by neměla HD.

 5. Jeza (neregistrovaný)

  [odkaz] záhada vyřešena

  • Děkuji za doplnění, text jsem aktualizoval. Toho HD rozlišení jsem si na screenshotu nevšiml. Každopádně teď už je jasné, že se jedná o podvrh.

  • Jeza (neregistrovaný)

   Stane se hlavně víme že s7 to nebude.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).