Domů » Bleskovky » Android SmartWatch: Další chytré hodinky dorazí v prosinci

Android SmartWatch: Další chytré hodinky dorazí v prosinci

Tržnímu segmentu s nositelnou elekronikou se věští zářná budoucnost. V následujícím období tedy můžeme očekávat silný příliv tohoto typu mobilního příšlušenství. Mezi výrobce, kteří se budou snažit svézt na této vlně, patří i americká společnost Android, která příští měsíc na trh uvede své chytré hodinky nesoucí název Android SmartWatch. Podle zveřejněných materiálů se můžeme těšit na integrovaný krokoměr a několik barevných variant.

Hodinky budou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s operačním systémem Android. Po spárování bude možné například ovládat hudební přehrávač, nahrávat hlasové poznámky či přijmout příchozí hovor. Bližší informace o použitém hardwaru, výdrži a dalších funkcích výrobce zatím neprozradil. Nezodpovězena zůstává i otázka ceny, která však podle zákulisních informací má být příznivější, než v případě konkurenčních hodinek Samsung Galaxy Gear.

 

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentářů

  1. tompec (neregistrovaný)

    To je nějaké dívné ne ? SmartWatch značku má přece Sony…

  2. Ještě doladit design, většina chytrých hodinek má tvar jak digitálky z 80 let :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).