Sledujte nás na YouTube

Android L Developer Preview je dostupný pro Nexus 5 a Nexus 7 (2013)

Během úvodní keynote konference Google I/O zaznělo, že testovací verze systému Android L bude pro vývojáře dostupná v průběhu dnešního dne. A jak Google slíbil, tak také splnil. Aktuálně jsou k dispozici image pro Nexus 5 a Nexus 7 (2013, Wi-Fi verze).

Odkazy pro stažení a postup, jak systémové image do zařízení naflashovat, najdete na webu developer.android.com. Mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a server SmartMania.cz nenese žádnou odpovědnost za případné škody na vašem zařízení.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

9 komentářů

 1. Andrew (neregistrovaný)

  Dobře smartmanie. Posledních pár týdnů jste pro mě Android web číslo jedna. Novinky o robotovi sem pálíte fakt rychle. Hrozně mě baví v diskuzích jak dycky někdo píše, že se tady věnujete jen Windows phone :-D ten mě třeba absolutně nezajímá. Jinak nevíte kdy budou ROM aj pro Nexus 7 2014? Docela bych to vyzkoušel.

 2. mikiqex (neregistrovaný)

  Z Twitteru: #AndroidL Preview is not even half-way done. Many shown features aren’t present and probably only really good thing on it is lockscreen.

 3. l0lz (neregistrovaný)

  Teraz pre zmenu zacnu trolovia pisat ze je to androidmania :D

 4. l0lz (neregistrovaný)

  By ma zaujimalo ci to príde aj pre galaxy S4

 5. kraken (neregistrovaný)

  SGS4 je naplánovaný ale nepotvorený.

 6. kraken (neregistrovaný)

  nepotvrdený

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *