Domů » Bleskovky » Android dostává aplikaci pro správu hodinek na platformě Wear

Android dostává aplikaci pro správu hodinek na platformě Wear

Platforma Android Wear se aktuálně nachází na dvojici chytrých hodinek – Gear Live od Samsungu a G Watch od LG. Na konci léta k nim přibyde model Moto 360 a také se spekuluje o levném zástupci od společnosti Asus. Plánujete-li své zápěstí obohatit o jeden z výše uvedených modelů, můžete si již s předstihem stáhnout do svého telefonu aplikaci na jeho administraci.

    

Aplikace Android Wear právě přistála do Google Play Store, nabízí možnost spárování hodinek s telefonem, jejich nastavení a správu aplikací uzpůsobených pro chod na nositelné elektronice. Jednou z prvních je například aplikace Evernote Wear, umožňující přidávat hlasové poznámky, kontrolovat je, vyhledávat v nich hlasem apod. Aplikaci Android Wear si můžete stáhnout zdarma z následujícího odkazu, pak už zbývá „jen“ počkat, než se některý z modelů hodinek objeví i na našem trhu. My už pro vás hodinky Gear Live od Samsungu testujeme a brzy se můžete těšit na článek s prvními dojmy.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Jsem zvědav. Plánuji pro manželku, ale jak jsem slyšel, tak zatím nejsou určeny pro ČR. Tedy bez lokalizace. A cena mne také zajímá.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).