Domů » Bleskovky » Android: 10 nejlepších aplikací roku 2012 podle Googlu

Android: 10 nejlepších aplikací roku 2012 podle Googlu

Google prostřednictvím svého obchodu Play zveřejnil seznam deseti nejlepších aplikací pro rok 2012. Při výběru hrálo roli hned několik faktorů – bylo nutné, aby se jednalo o novou aplikaci (publikovanou v tomto roce), která podstatně usnadňuje používání telefonu nebo mu přidává zajímavé funkce. V hodnocení paradoxně nehrál roli celkový počet stažení, uživatelské recenze či hodnocení, největší váhu měl celkový potenciál aplikace. Nebudeme tedy chodit dlouho kolem horké kaše, tady je seznam nejlepších aplikací pro Android za rok 2012. Až na interaktivní dětskou knihu Grimm’s Snow White (45 Kč) jsou všechny programy v nabídce zdarma.

 

Pokud máte pocit, že v seznamu nějaká vámi oblíbená aplikace chybí, podělte se o svůj tip v komentářích.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Evernote bola vazne uverejnena az v tomto roku?

  2. Dano (neregistrovaný)

    Vsetko same graficke omalovanky, ktore zozeru kopu pamate a vykonu a pritom existuju eventuality, ktore robia to iste, len su menej pazrave. Nic s toho som si v telefone nenechal, lebo som nasiel vhodnejsiu nahradu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).