Domů » Bleskovky » Amazing Alex: Populární hra od Rovia už je ve Windows Phone Store

Amazing Alex: Populární hra od Rovia už je ve Windows Phone Store

Oblíbená logická hra Amazing Alex od známého vývojářského studia Rovio, které má na starosti například legendární sérii Angry Birds, už je dostupná také pro telefony s operačním systémem Windows Phone 7.5 a 8. Jejím cílem je využívat zákony fyziky a za pomoci různých předmětů a jejich řetězových reakcí dostat vybranou hračku bezpečně do cíle.

  

Amazing Alex má více než 100 úrovní, 35 interaktivních předmětů a čtyři různé lokace. Ti největší nadšenci mohou dokonce navrhovat a sdílet s ostatními vlastní levely. Hra sice nabízí možnost bezplatného trialu, ale pokud vás tento žánr oslovuje, za 21 korun plná verze rozhodně stojí.

-

Miroslav Havlíček

6 komentářů

  1. Rovio se činí, vydalo opět i verzi pro WP7 ;) [odkaz]

  2. Jirka (neregistrovaný)

    Na Lumii 610 mi po naběhnutí spadne :-(

  3. Hm, tak sice mám tyhle hry v oblibě, ale tahle mi moc nesedla.. Odehrál jsem nějakých 25 kol a už se mi nějak nechce hrát dále..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).