Domů » Články » Praha na druhou, aneb Alza Android Roadshow přijíždí do poslední stanice

Praha na druhou, aneb Alza Android Roadshow přijíždí do poslední stanice

Už tento víkend se v Praze můžete těšit na poslední zastávku Alza Android RoadShow a my vám v tomto článku přiblížíme, co všechno si pro vás organizátoři připravili.

Akci Alza Android Roadshow 2015  jste mohli navštívit již ve třech městech České republiky. Poprvé jste mohli zavítat do Prahy, podruhé roadshow přijela do Brna. Minulý měsíc akce proběhla v Ostravě. No a nyní, když se blíží chladné období roku, nastává čas na poslední zastávku. V domovské Praze se Alza Android Roadshow 2015 zastaví ještě jednou, a to již tuto sobotu 17. října.

Proč akci navštívit?

  • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
  • Miss Alza Android RoadShow 2015
  • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Není důležité, zda jste geek a každý den kuchtíte novou verzi ROM pro svůj telefon, nebo se řadíte mezi nováčky a po prvním telefonu s Androidem se teprve poohlížíte. Alza Android RoadShow 2015 je určena úplně pro všechny a rozhodně si každý návštěvník přijde na své. Nejnovější technologie, spousta telefonů, tabletů a dalších přístrojů k vyzkoušení, soutěže, akce, přednášky, krásné ženy a rovněž nějakou tu dobrotu.

Na Alza Android Roadshow můžete narazit na různá zařízení. Příkladem tak mohou být chytré hodinky Moto 360, Samsung Gear 2 nebo Sony SmartWatch; chytré a sportovní náramky jako například Samsung Gear Fit,FitBit Flex nebo Sony SmartBand; drony Ar.Drone a DJI Phantom; příslušenství od značky Xiaomi; vybavení domácnosti od firmy Belkin; elektromobil Tesla Model S, kterým se můžete povozit; a chybět samozřejmě nemohou ani smartphony v zastoupení různých značek, jako je například Lenovo, THL, OnePlus nebo Motorola.

registraceHome

Registrujte se včas a výhodněji

Koupě vstupenky předem přes internet je nejen rychlejší, ale i levnější a zajistíte si tím jisté místo na akci. Navíc tak získáte další bonus a tím je efektivita odbavení při příchodu. Stačí, když nám na svém smartphonu (nebo na papíře) ukážete QR kód, který při registraci získáte a jdete dovnitř, bez nějakého dalšího ptaní.

Cena běžné vstupenky je 100,- Kč. Cena vstupenky v předprodeji je 80,- Kč, čili máte vstupné o něco levnější! Koupit si ji předem se tedy rozhodně vyplatí. Obzvlášť pokud vás pak vstupenka stojí méně, než pár piv.

registraceHome

Celý proces registrace je velmi snadný, po úspěšném dokončení vám na e-mail přijde vstupenka (QR kód), který je bezpodmínečně nutné uschovat a přinést na akci (bohatě postačí si jej uložit do paměti telefonu a při vstupu jen ukázat). V přípravě je také nový systém, který umožní registraci do více měst na jeden e-mail.

Kde se akce uskuteční?

Poslední zastávka Alza Android Roadshow má konečně své místo konání. e jím Olympik hotel Tristar a najdete jej na adrese U Sluncové 14, 186 76, Praha 8.

A jaký bude program?

Jako na každé ze zastávek Alza Android Roadshow vás i v Praze čeká program plný zajímavých přednášek, kde zazní spousta zákulisních informací, ke kterým se běžně člověk nemá šanci dostat. Témata přednášek jsou volena tak, aby si každý vybral to, co ho zajímá nejvíce.

Partneři Alza Android Roadshow 2015

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům BelkinCreativeNvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – AcerAsusGSmart,Huawei,LenovoLiftagoMul-T-LockDreamCars a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly ApplikaceSMARTmania.czAndroidFórum.czHybrid.czChipJízdomatNano EnergiesMadfinger GamesaMojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).