Domů » Bleskovky » Alcatel Idol 4 Pro: Vlajková loď se Snapdragonem 820 a Windows 10 Mobile na prvních fotkách

Alcatel Idol 4 Pro: Vlajková loď se Snapdragonem 820 a Windows 10 Mobile na prvních fotkách

Společnost Alcatel se věnuje vesměs výrobě telefonů s Androidem, malé zkušenosti však má i s mobilními Windows. Už dlouze se spekuluje o chystaném „supertelefonu“ s Windows 10 Mobile, dosud byl však vidět pouze na neoficiálních renderech a specifikacích na papíře. Nyní se ale objevily jeho první fotografie.

alcatel-idol-pro-4-lead

Telefon se má jmenovat Alcatel Idol 4 Pro a má se jednat o další přírůstek mezi smartphony s podporou počítačového režimu Continuum. Telefon designově vychází z letošních Idolů, takže má být zepředu horizontálně i vertikálně symetrický. Displej s úhlopříčkou 5,5″ a Full HD rozlišením má být z obou stran obklopen stereoreproduktory, tělo telefonu pak bude patrně obepínat kovový rámeček. Výkon telefonu má spočinout na procesoru Qualcomm Snapdragon 820 se 4 GB RAM a 64GB úložištěm.

Alcatel_WindowsMobile

Pokud jste se na tuto alternativu k Lumiím těšili, musíme vás zklamat, Alcatel Idol 4 Pro bude patrně v nabídce pouze u operátora T-Mobile na americkém trhu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
42 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments