Domů » Bleskovky » Alcatel Idol 4 Pro: Vlajková loď se Snapdragonem 820 a Windows 10 Mobile na prvních fotkách

Alcatel Idol 4 Pro: Vlajková loď se Snapdragonem 820 a Windows 10 Mobile na prvních fotkách

Společnost Alcatel se věnuje vesměs výrobě telefonů s Androidem, malé zkušenosti však má i s mobilními Windows. Už dlouze se spekuluje o chystaném „supertelefonu“ s Windows 10 Mobile, dosud byl však vidět pouze na neoficiálních renderech a specifikacích na papíře. Nyní se ale objevily jeho první fotografie.

alcatel-idol-pro-4-lead

Telefon se má jmenovat Alcatel Idol 4 Pro a má se jednat o další přírůstek mezi smartphony s podporou počítačového režimu Continuum. Telefon designově vychází z letošních Idolů, takže má být zepředu horizontálně i vertikálně symetrický. Displej s úhlopříčkou 5,5″ a Full HD rozlišením má být z obou stran obklopen stereoreproduktory, tělo telefonu pak bude patrně obepínat kovový rámeček. Výkon telefonu má spočinout na procesoru Qualcomm Snapdragon 820 se 4 GB RAM a 64GB úložištěm.


Alcatel_WindowsMobile

Pokud jste se na tuto alternativu k Lumiím těšili, musíme vás zklamat, Alcatel Idol 4 Pro bude patrně v nabídce pouze u operátora T-Mobile na americkém trhu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

Tfuj :D

RadekLaz
Uživatel
RadekLaz

Já mám radši ostřejší hrany, ale proč ne, nevypadá špatně a spousta lidí má dost těch hranatých mobilů
Johny, jako vždy, ty se projevuješ prostě jako ubohý hlupák. Tvůj obdivovaný Apple vydá ubohost hodnou tak možná tebe a ty jdeš hned plivat na jiné…. No škoda mluvit.

zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

Hned? Jako jsem měl čekat 14 dní než se mi může alcatel nelíbit? :D Jinak projdi si diskuze k Applu, pravděpodobně tam kritiku odemě taky najdeš. Jestli to spíš neni tak, že sis potřeboval na mě zanadávat abys ukázal, že si lepší :D Ale bl3ej si stejně, ne-li víc ;D

mposvar
Uživatel
mposvar

Souhlas,, trochu mi to tvarem připomíná S6 :-)

windows95
Uživatel
windows95

Tfuj jsou muži co vypadají jako ženy :-)

Tedy
Uživatel
Tedy

Nevypadá zle, sice na fotkách to nevyužité místo pod virtuálními tlačítky a ostatně i nahoře, vypadá nehezky ale je to praktické, člověk si při jejich používání tolik nekrtouti palec, jak jsou posazena výše, zarážející je že se jej alcatel (TCL) rozhodli nepřidávat v Evropě ale pouze exkluzivně u amerického TM, ostatní modely s androidem jsou tu normálně dostupné a mimo toho který byl ohlasem již dříve, žádné zprávy o dalším nejsou.

Michal (neregistrovaný)
Anonym
Michal (neregistrovaný)

Pěkný telefon, ale škoda těch windows, lepší by byl Android, ať je trochu výběr ????

Martin Alexandr
Uživatel
Martin Alexandr

Pokud se nepletu, tak ten samý telefon je i s androidem

Stas (neregistrovaný)
Anonym
Stas (neregistrovaný)

Není. Na Android je verze se slabším HW.

Stas (neregistrovaný)
Anonym
Stas (neregistrovaný)

Ten se ti povedl :) Jako by na Android bylo mobilů málo.