Domů » Bleskovky » Aktuálně: Známe cenu a dostupnost Samsungu Galaxy S4 v ČR

Aktuálně: Známe cenu a dostupnost Samsungu Galaxy S4 v ČR

Včera jste mohli na SmartManii sledovat živý přepis z keynote, na které byl představen dlouho očekávaný a mýty opředený Samsung Galaxy S4. Chvilku poté doplnil kolega Richard Streit přímo z „Velkého jablka“ ve svém článku videopohled, řadu fotografií a první dojmy. Samsung během představení zmínil, že hodlá es-čtyřku nabídnout globálně na prodej koncem dubna, podrobnějších informací o konkrétním datu či cenových relacích už jsme se ale nedočkali.

Dnes nám však několik zástupců českých e-shopů potvdilo, že by Galaxy S4 měli naskladnit pravděpodobně  kolem 26. dubna hned ve dvou barevných variantách – tmavě modré a bílé. Připomínáme, že Galaxy S4 se bude vyrábět ve dvou různých hardwarových konfiguracích podle cílového regionu, evropská distribuce by měla být vybavena tím „slabším“ procesorem Qualcomm Snapdragon o taktu 1,9 GHz. Cena za 16GB variantu by pak měla být 16 990 Kč. Debatu o cenové politice přenecháme vám čtenářům SmartManie, svůj názor neváhejte vyjádřit v komentářích pod článkem. Taktéž by nás zajímalo, kolik současných majitelů velice populárního předchodce Galaxy S3 uvažuje o upgradu na čerstvě představenou novinku.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
52 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments