Domů » Bleskovky » Aktualizace YouTube umožňuje pohodlnější sledování videa na ohebném Galaxy Z Flip

Aktualizace YouTube umožňuje pohodlnější sledování videa na ohebném Galaxy Z Flip

Aplikace YouTube dostala novou aktualizaci, která přináší vylepšenou podporu pro ohebný telefon Galaxy Z Flip od Samsungu. Update upravuje sledování obsahu v tzv. „flex režimu“ – obrazovka se v aplikaci nově rozdělí na dvě části.

Samsung galaxy z flip youtube

Jedna aplikace, dva displeje

Tip: Potvrzeno: Samsung Galaxy S20 a Z Flip dostanou Android 12

Jihokorejský výrobce již dříve uvedl, že na ohebném režimu spolupracoval s inženýry z Googlu, aby jej mohl implementovat do co největšího počtu aplikací.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. To mi připomíná nintendo DS, náhodou to je praktická vychytávka. Touto cestou získají ohebné telefony novou využitelnost, něco jako takové mini notebooky do kapsy :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).