Domů » Bleskovky » Aktualizace na Android 4.0 pro Galaxy S II dorazí do ČR v dubnu

Aktualizace na Android 4.0 pro Galaxy S II dorazí do ČR v dubnu

 

Samsung oznámil dostupnost softwarového upgradu operačního systému Android pro telefon Galaxy S II na novou verzi 4.0 s kódovým označením Ice Cream Sandwich. Upgrade je dostupný v evropských zemích včetně Polska, Maďarska a Švédska, a dále také v Koreji a postupně bude uveden i na dalších trzích. Pro Českou a Slovenskou republiku je aktualizace plánována na začátek dubna, tuto informaci nám potvrdilo i české zastoupení Samsungu. V dohledné době bude pokračovat softwarový upgrade na Android 4.0 ICS také pro modely Galaxy Note, Galaxy SII LTE, Galaxy R, Galaxy Tab 7.0 Plus, 7.7, 8.9, 8.9 LTE a 10.1. 

„Neustále se snažíme vycházet vstříc potřebám našich zákazníků. Proto spouštíme upgrade operačního systému Android, díky kterému získají uživatelé možnost využívat ve svém zařízení GALAXY zdokonalené funkce“ uvedl JK Shin, prezident divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics.

Takhle „běhá“ Samsung Galaxy S II s oficiální ROM s Androidem 4.0

Od konce března nabídne společnost Samsung také upgrade firmwaru na Android 2.3 Gingerbread určený pro přístroje Galaxy S, Galaxy Tab 7”, Galaxy S Plus, Galaxy S SCL (Super Clear LCD) a Galaxy W. Dostupnost, načasování softwarového upgradu i seznam zařízení, které bude možné upgradovat na Android 4.0, se budou na jednotlivých trzích i u jednotlivých operátorů lišit.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments