Domů » Bleskovky » Akční pecky Half-Life 2 a Portal právě vyšly pro konzoli NVidia Shield s Androidem

Akční pecky Half-Life 2 a Portal právě vyšly pro konzoli NVidia Shield s Androidem

Aktualizováno

Pařmeni, nažhavte své konzole! České zastupení společnosti NVIDIA před několika okamžiky na Twitteru informovalo, že očekávaná pecka Half-Life 2 právě vyšla na Google Play, a společně s ní také další titul – Portal. Obě dvě hry jsou pro majitele konzole Shield k dispozici za 9,99 USD, tedy zhruba 200 Kč.


Takhle vypadá Half-Life 2 na Shieldu


NVIDIA udělala radost i příznivcům hry Portal

Odkaz na Google Play Odkaz na Google Play
Half-Life 2 / Portal pro konzoli NVIDIA Shield

Původní článek z 10. května

Vybraným zahraničním redakcním dorazil balíček se zeleným páčidlem a nápisem What would Gordon do? Odesílatelem byla NVIDIA a ono páčidlo má signalizovat jediné – že se dočkáme vydání herní klasiky Half-Life 2 pro konzoli Shield. Není také žádným tajemstvím, že by NVIDIA letos měla představit vylepšenou verzi této konzole.

Po herní pecce Portal, která bude pro Shield dostupná od 12. května, se tak můžeme těšit na další lákavý titul. Zatím ale nevíme, kdy by se Half-Life 2 pro Shield mohl objevit ani jaká bude jeho cena. Tipujeme ale, že podobná jako v případě Portalu, který bude startovat na 9,99 USD (200 Kč).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. No doufám že to pojede (aspoň časem) i na jiných androidech… Mám čínský konzolo-smartphone na ktrerém si užívám GTA San Andreas a Max Payne :)

  • Miichaell (neregistrovaný)

   3O21 – Můžu se zeptat, co je to za telefon. Mám Xperii Play, jestli to je něco podobnýho? (nechtěl bych nic s designem PSP, ale prostě telefonu, právě jako Xplay).

  • Tak o nebude nic pro tebe. Je to Much i5, který má desing přesně jako PSP.

   Možná by tě mohl zajímat Much G2, ale to je taky celkem „velké“.

   Nic podobného Xperii Play bohužel dostupné není. (a u í mě beztak štve absence analogů)

  • Miichaell (neregistrovaný)

   No analogy sice nemá, ale pro FPSka jsou ty touchpady 1000x lepší než patlat po displeji, jde jen o zvyk. A ve Fifě nebo celkově emulovaných sportech je to úžasný, tam je úplně jedno, že to nejsou analogy, protože nepotřebuješ přesnost, ale jen udat směr (FIFA 12 je na XPlay asi moje nejčastěji hraná hra). Ale třeba na závody je to nepoužitelný. Na druhou stranu jsem měl PSP, který mělo něco jako analog (ten analogovej disk, asi něco, jako má ta Much G2) a bylo to na závodní hry taky nepoužitelný. Mě ta XPlay právě vyhovuje, co mě štve je malá RAM (při používání Smartwatch ještě menší) a celkově už slabej výkon. Ale asi budu trpělivě čekat na to, až za pár let Sony udělá Xperii Play 2, nebo se toho ujme konečně někdo jinej… :)

 2. Miichaell (neregistrovaný)

  N3O21 – Můžu se zeptat, co je to za telefon. Mám Xperii Play, jestli to je něco podobnýho? (nechtěl bych nic s designem PSP, ale prostě telefonu, právě jako Xplay).

 3. Jako že ta česká pobočka, která to u nás ani nenabízí? Tak to je ftipné…

  • EarL (neregistrovaný)

   Koukám že tvůj život začíná a končí u cedule „Buranov“

 4. Petr (neregistrovaný)

  Pecka, ale jenom pro Tegru

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).