Domů » Bleskovky » Akční klasiky Doom a Doom II dorazily na displeje smartphonů

Akční klasiky Doom a Doom II dorazily na displeje smartphonů

Milujete staré herní klasiky a chtěli byste si jednu takovou zahrát i na vašem mobilním telefonu? Vraťme se zpět do 90. let, kdy ještě tehdy malé vývojářské studio zvané ID Software vytvořilo jeden z titulů, který se navždy zapsal do herní historie. Po 25 letech se Bethesda rozhodla přinést sérii Doom na platformy Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch, a dokonce i Android a iOS.

Hry Doom, Doom II a Doom 3 jsou nově dostupné na konzoli Nintendo Switch, Xbox One a PS4. První dva díly navíc vyšly i pro mobilní telefony, avšak zdarma si je nestáhnete. Na Google Play je cena 139 Kč a na App Storu 129 Kč (za každý díl).

DOOM
DOOM
Cena: 139,99 Kč
‎DOOM
‎DOOM
Autor: Bethesda
Cena: 129,00 Kč

Doom pro mobily přichází s veškerým obsahem vydaným v roce 1993, včetně rozšíření Thy Flesh Consumed. Remake druhého dílu obsahuje hlavní úroveň a dvacet přídavných levelů vytvořených komunitou a kurátory z řad vývojářů. Ačkoliv je titul Doom dostupný na iOS od roku 2009, na Android se portace dostala až nyní. Výjimkou není ani Doom II, který už na iOS je také dostupný delší dobu.

DOOM II
DOOM II
Cena: 139,99 Kč
‎DOOM II
‎DOOM II
Autor: Bethesda
Cena: 129,00 Kč

 

Dominik Blatoň

Nadšenec do psaní, elektroniky a moderních technologií obecně. Milovník Androidu a ladných křivek mobilních telefonů. Působím také jako herní fanatik. Ve volném čase se zabývám koníčky jako fitness, turistika, cestování, jízda na kole, hudba, fotografování a grafika.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na