Domů » Bleskovky » Akce Samsung Unpacked 5 má termín, dočkáme se 24. února představení Galaxy S5?

Akce Samsung Unpacked 5 má termín, dočkáme se 24. února představení Galaxy S5?

Od začátku roku se spekuluje, zda se na Mobile World Congressu dočkáme představení Samsungu Galaxy S5 či nikoliv. První týden v lednu jeden ze zástupců jihokorejského výrobce prohlašoval, se ze Galaxy S5 v Barceloně objeví, později avšak později přišla zpráva, že se premiéry dočkáme až na samostatné akci v průběhu března.


První letošní Unpacked event (Episode  1), má v názvu pětku. Že by signalizovala premiéru Galaxy S5?

Samsung má na neděli 23. února naplánovanou akci, která se bude točit okolo zařízení s Tizenem. Před několika okamžiky se ale výrobce na sociálních sítích pochlubil tím, že se 24. února od 20:00 v Barceloně uskuteční další Unpacked event s pořadovým číslem pět, což by opět nahrávalo tomu, že se zde očekávaný Galaxy S5 opravdu objeví. A pro nic za nic v názvu určitě nebude ani číslovka pět. Na letošní Mobile World Congress se opět chystáme s kolegou Richardem Streitem, abychom vás mohli informovat o novinkách přímo z místa dění. Celá akce bude rovněž v pondělí 24. února od 20:00 streamována na YouTube kanálu společnosti Samsung.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments