Domů » Bleskovky » Akce Samsung Unpacked 5 má termín, dočkáme se 24. února představení Galaxy S5?

Akce Samsung Unpacked 5 má termín, dočkáme se 24. února představení Galaxy S5?

Od začátku roku se spekuluje, zda se na Mobile World Congressu dočkáme představení Samsungu Galaxy S5 či nikoliv. První týden v lednu jeden ze zástupců jihokorejského výrobce prohlašoval, se ze Galaxy S5 v Barceloně objeví, později avšak později přišla zpráva, že se premiéry dočkáme až na samostatné akci v průběhu března.


První letošní Unpacked event (Episode  1), má v názvu pětku. Že by signalizovala premiéru Galaxy S5?

Samsung má na neděli 23. února naplánovanou akci, která se bude točit okolo zařízení s Tizenem. Před několika okamžiky se ale výrobce na sociálních sítích pochlubil tím, že se 24. února od 20:00 v Barceloně uskuteční další Unpacked event s pořadovým číslem pět, což by opět nahrávalo tomu, že se zde očekávaný Galaxy S5 opravdu objeví. A pro nic za nic v názvu určitě nebude ani číslovka pět. Na letošní Mobile World Congress se opět chystáme s kolegou Richardem Streitem, abychom vás mohli informovat o novinkách přímo z místa dění. Celá akce bude rovněž v pondělí 24. února od 20:00 streamována na YouTube kanálu společnosti Samsung.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. Samsung je mistr v mlžení. Bude Tizen, nebude Tizen, bude Tizen, nebude Tizen… Bude S5, nebude S5, bude S5, nebude S5…

  Je to marketingový krok nabo sami nevědí? :D

  • Myslím, že sami nevedia či to stihnú ako tak odladiť :D

  • Třeba už Samsung nechce být tak trapný jako ostatní, že nechtěně „někde“ na stránkách vyjde opět „nechtě“ foto + info :D

  • MCeZa: S5 to už na isto bude(Eldar sa znovu nemýlil), Tizen bude ukazany ale nie vo final podobe asi

 2. Čo by potešilo: odolnejšie vodeodolne matné telo, poriadna batéria(niektori chystajú telefóny s 4000 mAh), 4k video s optickou stabilizáciou, podpora Spenu(nemusí byť súčasťou)

  Nepoteší: skener prstu miesto home buttonu alebo skener očí…

  • A ještě by potěšila verze S5 PRO s QWERTY. Případně S5 Business s matným displejem:) Ale to už je spíše snění.

  • Matny displej by som ani u mobilu nechcel

 3. repost (neregistrovaný)

  Od Samsungu neocakavam nic inovativne,

  veci ako displej 2560×1440, 8jadro, 3GB RAM, 16MPx budu vyzerat na papieri dobre, ale ak to clovek chyti do ruk, zisti ze je to ta ista korejska haraburda ako po minule roky, doplnena o tonu SW blbostí ktore aj tak nikto nevyuzije, kedze poriadne nefunguju

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).