Domů » Bleskovky » Akce roku je zpět. Xiaomi telefon za 500 Kč, sluchátka za korunu a možnost vyhrát koloběžku

Akce roku je zpět. Xiaomi telefon za 500 Kč, sluchátka za korunu a možnost vyhrát koloběžku

Letos na konci dubna se v Praze otevřel vůbec první český Xiaomi Mi Store, který přivítal tisícovku zájemců. Největším lákadlem tehdy pro návštěvníky byly výrazné slevy na produkty Xiaomi; zakoupit jste zde mohli například model Redmi 4X za 499 Kč (recenze), náramek Mi Band 2 za 99 Kč ši sluchátka Piston Dallze 2 za korunu.

Už tento týden v pátek se dojde k otevření druhého Xiaomi Mi Store v České republice. Najdete jej v Olomouci v Galerii Šantovka. A i tentokrát budou pro zájemce připraveny lákavé slevy na telefony a další příslušenství od Xiaomi. Navíc v tento den bude platit plošná sleva 30 % na veškerý sortiment. A to ještě není vše – vyhrát navíc budete moci elektrickou koloběžku.

První moravský Mi Store otevře v pátek 29. června v 11:00 v olomoucké Galerii Šantovka. Registrace do soutěže začíná už s otevřením nákupního centra v 9 hodin, zboží za akční ceny nakoupí 1 130 zákazníků, každý si může odnést pouze jeden zlevněný produkt. Pro nejmenší je v rámci dětského dne Galerie Šantovka připravena soutěž na elektrických koloběžkách o hodnotné ceny.

Praktické informace

 • Kde? obchodní centrum Galerie Šantovka
 • Kdy? pátek 29. června 2018
 • Program: V 9:00 startuje soutěž o čističku vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2, smartphone Xiaomi Redmi Note 5 a elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter. Stačí do 16:00 vyplnit krátký kvíz u našich hostesek, zúčastnit se mohou osoby starší 18 let s občanským průkazem. Vyhlášení proběhne v 16:30.
 • slavnostní otevření Mi Store je naplánováno na 13:00.

V Mi Storu bude k vidění, vyzkoušení a koupi kompletní nabídka Xiaomi pro Českou republiku. Vedle chytrých telefonů, náramků, chytrých hodinek, kamer, powerbank, sluchátek a příslušenství to bude třeba i elektrická koloběžka Mi Scooter 2, špičkový přenosný počítač Mi Notebook Air, nebo pro středoevropany lehce kuriózní rýžovar.

Slevové akce při příležitosti otevření nové prodejny

 • smartphone Xiaomi Redmi 4X: 40 kusů po 500 Kč
 • kamera do auta Xiaomi Mi Dash Cam: 20 kusů po 350 Kč
 • chytré sportovní hodinky Amazfit Bip: 30 kusů po 200 Kč
 • fitness náramek Xiaomi Mi Band 2: 40 kusů po 50 Kč
 • sluchátka Mi In-Ear Headphones: 1 000 kusů po 1 Kč
 • každý zákazník může koupit pouze jeden zlevněný produkt
 • po celý den platí sleva 30 % pro všechny a na všechno zboží v Mi Store

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tom
Anonym
Tom
Offline

Ta sleva 30% platí jen pro prodejnu Olomouc, nebo i pro Prahu?

Milan
Anonym
Milan
Offline

zajdi za roh dej si dvě facky …pořádně si přečti znovu článek a najdeš odpověď

tom
Anonym
tom
Offline

Dej si ty. Já tam vidím jen větu o celoplošném prodeji. Z toho nevyčtu nic. Tak ještě jednou, platí to i pro naši Pražskou pobočku?

Výtěz
Anonym
Výtěz
Offline

Praktické informace

Kde? obchodní centrum Galerie Šantovka
Kdy? pátek 29. června 2018

Ak myslíš vetu „V Mi Storu bude k vidění, vyzkoušení a koupi kompletní nabídka Xiaomi pro Českou republiku.“ tak si tie dve facky skutočne daj, potom ešte 3 a prečítaj si to ešte raz.