Domů » Bleskovky » Akce: CZC.cz rozdává ochranná skla pro Galaxy S5 a S6 zcela zdarma

Akce: CZC.cz rozdává ochranná skla pro Galaxy S5 a S6 zcela zdarma

Obchod CZC.cz si připravil velmi zajímavou promo akci, v rámci které rozdává zdarma tvrzená skla Belkin TrueClear Pro pro smartphony Samsung Galaxy S5 a Galaxy S6. V rámci akce máte zdarma i nalepení na telefon v profesionálním bezprašném stroji. Standardní cena tohoto skla včetně lepení je přitom 499 Kč včetně DPH.

Showroom CZC.cz v Praze – Hájích
Showroom CZC.cz v Praze – Hájích

Tato akce probíhá pouze na showroomu v pražských Hájích do 31. ledna, nebo do vyprodání, respektive rozdání zásob. Nalepení skla na smartphone není podmíněno žádným nákupem nebo závazkem, jen stačí se smartphonem dojít na prodejnu a nechat si ochranné sklo nalepit.

Galaxy S5 & Galaxy S6
Galaxy S5 & Galaxy S6

Rozhodně se jedná o velmi atraktivní akci, v rámci které můžete získat sklo zcela zdarma. Pokud se do showroomu vypravíte a službu se rozhodnete využít, můžete se s ostatními čtenáři v diskuzi podělit o své dojmy.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. To by CZC museko nejdřív plnit své závazky co se objednávek týká, až potom můžou vymýslet nějaké „akce“. Nedivil bych se tomu kdyby to ve finále naúčtovali a vymlouvali se na „zjevnou chybu“

    Btw není to dole spíš fotka S6 a S6e?

  2. POZOR na jejich pojištění. Pojistná částka se snižuje hned po dvou měsících o 28%, dále pak po každých dalších dvou o 3,5 % takže ve finále dostanete třeba sotva polovinu ceny zboží, pokud vám nejsou schopni přístroj opravit, jako se to stalo mně. Při nákupu pojištění se to nedozvíte, tváří se to jako že máte skvělou pojistku, o amortizaci nikde ani zmínka. Z původní ceny telefonu 8990 kč + 1690 za pojištění mi jejich pojišťovna sdělila, že si mám vybrat a koupit telefon za 4900 a následně ho prý proplatí. Pojištění je PŘEDRAŽENÉ a kdyby byli férový obchod, tak by byla amortizace zmíněna u nákupu pojistky, a nespolupracovali by s takovou nefér pojišťovnou. Případ předávám právníkovi, dle tel. konzultace je prý nějaký německý kodex na ochranu spotřebitele platný pro EU, který se ale zatím moc nevyužívá a je velká šance uspět u soudu. Jsou povinni podávat relevantní informace. Radím vám, nic si u nich nepojišťujte, nemá to smysl. Otázka je jestli nákup u nich pak nějaký smysl má.

  3. POZOR na jejich pojištění. Pojistná částka se snižuje hned po dvou měsících o 28%, dále pak po každých dalších dvou o 3,5 % takže ve finále dostanete třeba sotva polovinu ceny zboží,pokud vám nejsou schopni přístroj opravit.Při nákupu pojištění se to nedozvíte, tváří se to jako že máte skvělou pojistku, o amortizaci nikde ani zmínka. Z původní ceny telefonu 8990 kč + 1690 za pojištění mi jejich pojišťovna sdělila, že si mám vybrat a koupit telefon za 4900 a následně ho prý proplatí. Pojištění je PŘEDRAŽENÉ a kdyby byli férový obchod, tak by byla amortizace zmíněna u nákupu pojistky, a nespolupracovali by s takovou nefér pojišťovnou. Případ předávám právníkovi, dle tel. konzultace je prý nějaký německý kodex na ochranu spotřebitele platný pro EU, který se ale zatím moc nevyužívá a je velká šance uspět u soudu. Jsou povinni podávat relevantní informace. Radím vám, nic si u nich nepojišťujte, nemá to smysl. Otázka je jestli nákup u nich pak nějaký smysl má.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).