Domů » Bleskovky » Nudí vás bílá? AirPods můžete mít v libovolné barvě, budou ale stát 2× víc

Nudí vás bílá? AirPods můžete mít v libovolné barvě, budou ale stát 2× víc

Applu je na diskuzních fórech vytýkáno, že prodává svá bezdrátová sluchátka AirPods pouze v bílé barvě, která mnohdy nekoresponduje se zdrojem samotné hudby. Mnoho uživatelů by ocenilo mít tento minimalistický kousek hardwaru např. v matně černé, či růžovo zlaté barvě, jakou má jejich iPhone. Společnost Colorware má pro tyto zájemce řešení.

airpods-colorware

Na jejích stránkách je možné zakoupit AirPods v celkem 58 barvách, u každé z nich je navíc možné vybrat si lesklou či matnou variantu; zájemce si dokonce může vybrat jinou barvu levého a pravého sluchátka. Tato úprava třetí stranou ovšem není levná záležitost, k ceně standardních sluchátek 159 USD (4 100 korun bez DPH) je nutné přičíst dalších 140 USD (3 600 USD bez DPH), což s připočtením daně a dopravy může dohromady dát částku blížící se 10 tisícům korun. A to v ceně ještě není obarvení nabíjecí krabičky, které přijde navíc na 40 USD (asi 1 000 korun bez DPH).

screen-shot-2017-02-23-at-7-41-15-pm

Zájemce bohužel nepotěší ani dostupnost, na barevné AirPods si počkáte 10 – 12 týdnů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. :D Kluci ví jak na to. Jen jestli to už není i na Apple zákazníky moc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).