Domů » Bleskovky » Acer škádlí snímkem tajemného smartphonu: Dočkáme se biometrického snímače?

Acer škádlí snímkem tajemného smartphonu: Dočkáme se biometrického snímače?

Ačkoliv letošní Mobile World Congress začíná až za několik dní, společnost Acer se rozhodla vypustit tajemný teaser, kterým láká na nový smartphone. Neohlášený model zapadne do série Liquid a podle zveřejněného snímku by mohl nabídnou něco speciálního. Zahraniční média spekulují nad objektem, který se nachází pod čočkou hlavního fotoaparátu. Údajně by se mohlo jednat o IR diodu pro ovládání spotřební elektroniky či jistý druh hardwarového tlačítka. Daleko pravděpodobnější se jeví možnost biometrického snímače otisku prstů, který se stává mezi výrobci stále populárnějším.

 

Z obrázku můžeme dále vyčíst, že nadcházející novinka nabídne relativně čisté linie a elegantní design. Tlačítka na levém boku zároveň dávají tušit, že smartphone zaujme tenkou konstrukcí. Samozřejmě se může jednat o ilustrační trik Aceru, který zachytil zařízení z toho líbivějšího úhlu a ve skutečnosti se nedočkáme ničeho, co by vystupovalo ze zaběhlých standardů. Co se týče výbavy, tak ta je stále opředena tajemstvím, stejně jako fotografie samotná. Proto nám v tuto chvíli nezbývá, než si počkat do oficiálního představení, které na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

8 komentářů

 1. Martin (neregistrovaný)

  A co tak se zaměřit na baterii než na kráviny až bude dobrá baterie tak pak můžete uvažovat o vymoženostech.

  • Martin (neregistrovaný)

   Pořád ty stejné koko.ské komentáře. Určitě se vývoj aku nezastavil, až bude lepší technologie, určitě nebudou dlouho čekat aby je začali prodávat a vydělávat na nich. Když se vám nové telefony nelíbí tak je nekupujte. Sežeňte si staré Nokie. Pořád tady dokola brečíte. Komentáře k věci do haj.zlu

  • ss (neregistrovaný)

   Co mají vymýšlet??!! klidně stejny telefon o 3mm silnější a 2x takovou baterií!! ;)

 2. DD (neregistrovaný)

  „Pořád ty stejné koko.ské komentáře“

  Porad tu bude kdovijaky makovec hudrovat at si sezeneme stare Nokie. Ale my co smartfouny pouzivame intenzivne, by jsme nejaky pokrok v baterich dost ocenili. Jak tvrdis ze se vyvoj aku nezastavil, doporucuji se o tom neco zjistit a pochopis ze se vyvoj aku opravdu kupredu moc nezene … Takze klid hochu a vol priste decentnejsi cestinu …

  • Martin (neregistrovaný)

   Jo třeba si tu nějaký výrobce tvůj brekot přečte :D. Můžu si myslet to samé a neopruzuju s tím pod každým článkem.

  • vojta (neregistrovaný)

   Ale oni tady neopruzují s tímto pod každým článkem. Ale když se opět píše o „nevídaných“ technologií, tak 99% uživatelů, kteří b je měli používat samozřejmě zajímá jak je to s akumulátorem. A tam je pokrok opravdu zanedbatelný!

   A nezlob se na mě, nebudu zjišťovat kolikrát se podobný komentář vyskytnul v minulosti. A diskuze je od toho aby si uživatelé řekli co je trápí a zajímá, a né od toho aby se navzájem uráželi!

 3. fo-ol (neregistrovaný)

  uz vas vidim jak narikate jak je ten dvojnasobnej model megatezkej, megatlustej a stejne (cim to o svata prostoto) nevydrzi 2x delsi dobu. ve finale by si to nikdo nekoupil (ani vy co vykrikujete jak to chcete), jinak by to uz davno frcelo.

 4. BackPa (neregistrovaný)

  Já bych klidně i tlustší telefon bral, používám Arc S s 2800mAh baterii= 1cm tloušťka a drží se mi i líp jak G2.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *