Domů » Bleskovky » Acer chystá konkurenta pro Galaxy Note III, prozrazuje to uniklá prezentace

Acer chystá konkurenta pro Galaxy Note III, prozrazuje to uniklá prezentace

Německý web ComputerBase zveřejnil plány Aceru na nové produkty. Krátce na to byl obrázek stažen, ale když se něco jednou dostane na internet, není cesty zpět. Nejzajímavější zařízení je Liquid S2. Pokud pamatujete, první generace byla osazena displejem s úhlopříčkou 5,7″ a představena byla v červnu s lákavou cenou 330 euro (8 250 korun bez DPH). Liquid S2 by měl řadu věcí vylepšovat.

 

Displej naroste na 5,95 palce a rozlišení se zvedne na fullHD (1920 x 1080 px), procesor od MediaTeku nahradí řešení od Qualcommu, a to rovnou nejvýkonnější Snapdragon 800. Doplňovat ho budou dva gigabajty operační paměti a 16 GB interního úložiště. Cena by měla narůst na 600 euro (15 tisíc korun). Acer se tak pokusí postavit proti plánovanému Samsungu Galaxy Note III. Bude mít sice větší dipslej, ale méně operační paměti a nebude obsahovat stylus. Dokáže se Acer konečně s nějakým telefonem prosadit? Nejspíš tomu nevěří ani uvnitř společnosti, jelikož letos plánují prodat okolo 1,5 milionu chytrých telefonů. Ostatní plánované modely si můžete prohlédnout na obrázku.

David Podzimek

3 komentářů

  1. fore (neregistrovaný)

    Vidím pár zásadních problémů: 1. nemá stylus 2. moc velký okraje 3. Acer. Tohle může soupeřit tak s řadou Mega.

  2. Johny (neregistrovaný)

    Myslim si že tohle nikoho moc nezajímá. Zraky by měli směřovat k představení mobilního tabletu od Wacomu 20. srpna (nebo 22? teď si nejsem jistej) ;-)

  3. loko (neregistrovaný)

    souhlas s FORE + kdoví jak bude odladěný systém, a jaká bude baterie, ta je totiž u „Nouta“ velkou přeností

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).