3 akce, se kterými teď koupíte produkty Samsung vůbec nejvýhodněji

800 600 Samsung S21

Čekáte-li na ideální dobu na nákup chytrých hodinek od Samsungu, pak je to právě v těchto dnech. Téměř všechny modely jsou nyní ve slevě, včetně nejnovějších Galaxy Watch3.

Vůbec nejvýhodněji vychází klasické Galaxy Watch, které jsou zlevněné pouze do konce tohoto týdne. Menší 42mm variantu koupíte už za 4 490 Kč a větší 46mm varianta může být vaše za 4 990 Kč. Kromě toho Samsung nabízí slevové kódy na Galaxy Watch Active2 a nejnovější Galaxy Watch3, se kterými srazíte cenu až o 2 000 Kč. Podrobnější výpis slevových kódů uvádíme níže. Hodinky si můžete pořídit i na splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu.

Od Samsungu se momentálně vyplatí ještě jeden produkt – nový Galaxy S21+ (256 GB). Obzvlášť, pokud u Mobil Pohotovosti vyměníte svůj starý telefon právě za nejnovější Samsung a vezmete si ho na splátky. Ve výsledku totiž získáte hned 4 bonusy: slevu 1 500 Kč po zadání kódu „SA1500“, až 5 000 Kč bonus, až 15% bonus na výkup a nakonec sluchátka Galaxy Buds Live zdarma. Více informací najdete na mp.cz/galaxys21.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku