Domů » Bleskovky » 12,9palcový iPad má údajně přijít počátkem příštího roku

12,9palcový iPad má údajně přijít počátkem příštího roku

O iPadu, který má větší displej než současná generace, se spekuluje už od poloviny loňského roku. Zatímco větší iPhony přijdou již příští měsíc, na větší iPad si budeme muset ještě počkat. Podle serveru Bloomberg má dojít k jeho odhalení počátkem příštího roku.

  

Ten informuje s odkazem na své anonymní zdroje, že Apple již rok pracuje se svými partnery na výrobě nové řady zařízení s dotykovou obrazovkou o větší úhlopříčce. Displej by měl mít údajně úhlopříčku 12,9“, čímž by překonal i v zámoří oblíbený Surface Pro 3. Vzhledem k tomu, že Apple nedávno uzavřel smlouvu s IBM, která zahrnuje nasazení tabletů iPad do podnikové sféry a Tim Cook se vyjádřil, že 80 – 90 % své práce je schopen udělat na svém iPadu, je možné, že téměř 13palcový model bude zaměřen na produktivitu.


  

Dopomoci by mu měla příští verze iOS, která by měla být bohatší o schopnost pracovat se dvěma otevřenými aplikacemi na jedné obrazovce, Jsme zvědaví, zda Apple připraví i nový SmartCover s vestavěnou klávesnicí. Pomůže 12,9″ iPad k zastavení poklesu zájmů o jablečné tablety?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
AIKON
Uživatel
AIKON

Super, tablet mezi 12-15 bych právě chtěl – bez větráčku, škoda že na něm nebude Windows :(

l0lz
Uživatel
l0lz

a bude stáť tolko čo Surface PRO 3 :D

uni
Uživatel
uni

Aspoň to bude chtít ale Apple prodat a nehrát si na jakési exkluzivní trhy…:)

l0lz
Uživatel
l0lz

to je pravda, ale zas nieje problem ho objednat z nemecka. Doprava je zadarmo

uni
Uživatel
uni

Ale tak jistě, u Apple také objednáváš z Irska, ale tak nějak jinak, skrze českou distribuci a fakt ne, prodejem „objednejte si to u němců“ (a ti ještě ani ta společnost neporadí nebo kde k tomu směřuje MS Store na CZ stránkách?) se podíl na trhu opravdu nevybuduje:)

Matěj Kaňok (neregistrovaný)
Anonym
Matěj Kaňok (neregistrovaný)

Jsem jediný komu připadá že Apple hodně ale opravdu hodně plýtvá místem na té obrazovce? protože všeobecně na iPadech jsou velké mezery mezi ikonami( nevim jestli se to dá nastavit více než na prohlídnutí jsem ho neměl)

Standa
Uživatel
Standa

Apple má prodeje, takže nemusí investovat do vývoje. Neoptimalizované letité GUI je bohužel výsledkem.