Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » 12,9palcový iPad má údajně přijít počátkem příštího roku

12,9palcový iPad má údajně přijít počátkem příštího roku

O iPadu, který má větší displej než současná generace, se spekuluje už od poloviny loňského roku. Zatímco větší iPhony přijdou již příští měsíc, na větší iPad si budeme muset ještě počkat. Podle serveru Bloomberg má dojít k jeho odhalení počátkem příštího roku.

  

Ten informuje s odkazem na své anonymní zdroje, že Apple již rok pracuje se svými partnery na výrobě nové řady zařízení s dotykovou obrazovkou o větší úhlopříčce. Displej by měl mít údajně úhlopříčku 12,9“, čímž by překonal i v zámoří oblíbený Surface Pro 3. Vzhledem k tomu, že Apple nedávno uzavřel smlouvu s IBM, která zahrnuje nasazení tabletů iPad do podnikové sféry a Tim Cook se vyjádřil, že 80 – 90 % své práce je schopen udělat na svém iPadu, je možné, že téměř 13palcový model bude zaměřen na produktivitu.

  

Dopomoci by mu měla příští verze iOS, která by měla být bohatší o schopnost pracovat se dvěma otevřenými aplikacemi na jedné obrazovce, Jsme zvědaví, zda Apple připraví i nový SmartCover s vestavěnou klávesnicí. Pomůže 12,9″ iPad k zastavení poklesu zájmů o jablečné tablety?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments