TOPlist

Ztřeštěný animák pro dospělé Rick a Morty láká na 6. řadu novým trailerem

rick and morty

Animovaných seriálů pro dospělé v posledních letech rapidně přibývá, přičemž jen málo z nich zaznamenalo takový úspěch jako Rick a Morty (ČSFD: 91 %). Ačkoli má pořad podle mnohých sestupnou tendenci, stále si kvalitativně udržuje vysokou laťku. Nyní láká na novou 6. řadu trailerem. V něm se sice nedotýká hlavních linií příběhu, které protínají všechny řady, přesto slibuje spoustu humorných situací a popkulturních narážek i nekončící akci.

Upoutávku doprovází vytříbený hudební podkres, konkrétně skladba Paranoid od britské heavymetalové skupiny Black Sabbath. Jedna ze zveřejněných scén také obsahuje narážku na legendární Smrtonosnou past, která mohla posloužit nejen pro vtipnou repliku, ale potenciálně také poskytnout inspiraci pro některou z epizod nadcházející řady.

https://www.youtube.com/watch?v=WOkeB4ZTjFM

Příznivci netradiční disfunkční rodinky se na nové díly mohou těšit už brzy, konkrétně 4. září, kdy bude mít na domovské stanici Adult Swim premiéru ten první. Poté by měly zamířit také do našich končin, přesněji na Netflix a HBO Max.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku