Domů » Bleskovky » ZTE na český trh uvede levný externí akumulátor s kapacitou 8000 mAh

ZTE na český trh uvede levný externí akumulátor s kapacitou 8000 mAh

ZTE v listopadu uvede na český trh nové příslušenství v podobě externího napájecího zdroje ZTE P80 Power Bank se slušnou kapacitou 8 000 mAh a dvěma nezávislými napájecími výstupy. ZTE P80 Power Bank umožňuje díky dvěma výstupům nabíjet dvě mobilní zařízení současně. Přímo v těle přístroje je zabudován konektor pro microUSB, druhý výstup je řešen USB slotem, kam lze připojit libovolný konektor. K plnému nabití Lithium-polymerového akumulátoru zařízení postačí 2 – 3 hodiny. Stav nabití je signalizován LED diodami. Proces nabíjení a zabezpečení řídí zabudovaný mikročip.

Technické parametry

Kapacita akumulátoru: 8 000 mAh (LiPo)
Rozměry: 111 x 75 x 20 mm
Hmotnost: 160 gramů
Vstup: DC 5V/1.5 A
Výstup 1: micro USB DC 5V/1A – integrovaný konektor
Výstup 2: USB 2.0 DC 5V/1 – 2,1 A
Další specifikace: LED indikátor nabití, zvýšená odolnost proti prachu a nárazům

Externí akumulátor se díky rozměrům větší peněženky bezpečně vejde do kapsy nebo brašny. Tělo je vyrobeno z lesklého plastu v bílé barvě. Provedení z jednolitého kusu zajistí zvýšenou odolnost proti prachu a nárazům. ZTE P80 Power Bank bude k dispozici českým zákazníkům v listopadu 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 799 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Petan (neregistrovaný)

    Docela predrazeny. Mam uz skoro rok [odkaz] a totalni spokojenost za ty prachy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).