Známe seznam her pro PlayStation Plus. Tyto pecky si na konzoli od Sony budete chtít zahrát

PlayStation 5

Koncem března představila japonská společnost Sony dlouho očekávanou odpověď na službu Game Pass od Microsoftu. Ta nese jednotný název PlayStation Plus a ve třech různých úrovních předplatného nabízí celou řadu výhod, které kombinují dříve dostupná předplatná PlayStation Plus a PlayStation Now, přičemž přidává také něco navíc.

Introducing the all-new PlayStation Plus | PS5 & PS4 Games

Doposud jsme ale nevěděli, jaké tituly budou pro hráče k dispozici ve verzích Plus Extra a Plus Premium. Nyní se Sony konečně s hrami pochlubilo a nutno říci, že se jedná skutečně o pořádnou nálož. Pro předplatitele PlayStation Plus Extra a Premium je připraveno následující, přičemž nechybí například Ghost of Tsushima, poslední Spider-Man, série Uncharted (The Nathan Drake Collection, The Lost Legacy a čtvrtý díl Thief’s End) či Red Dead Redemption 2:

ps now titles 1
Seznam her pro PlayStation Plus Extra/Premium

Pro předplatitele PlayStation Plus Premium/Deluxe je přichystáno také několik retro klasik, přičemž u některých Sony sáhlo k drobným vylepšením, které zahrnuje například lepší framerate či vyšší rozlišení. Namátkou se jedná o tituly jako Syphon Filter, Ape Escape, Bioshock Remastered nebo Borderlands: The Handsome Collection.

ps now titles 2
Klasiky dostupné pro předplatitele PlayStation Plus Premium/Deluxe

V rámci předplatného Plus Premium dostanou hráči možnost streamovat do herní konzole také celou řadu originálních her z PlayStationu 3. Konkrétně se jedná kupříkladu o Ico, sérii Infamous (první i druhý díl a Festival of Blood), sérii Ratchet and Clank (Quest for Booty, A Crack in Time, Into the Nexus), Devil May Cry HD Collection či F. E. A. R.

ps now titles 3
Streamované hry z PS3 pro předplatitele Plus Premium

V neposlední řadě mohou předplatitelé Plus Premium/Deluxe využít až dvouhodinové zkušební verze prémiových AAA titulů, jako je Horizon Forbidden West, Cyberpunk 2077 nebo Tiny Tina’s Wonderland.

ps now titles 4
Hry, které nabízí až 2hodinové zkušební verze pro předplatitele Plus Premium/Deluxe

Pokud máte o hraní těchto titulů skrze předplatné PlayStation Plus zájem, připravte si 365 Kč měsíčně (resp. 2 600 Kč ročně) v případě PS Plus Extra, nebo 445 Kč měsíčně (resp. 3 120 Kč ročně) v případě PS Plus Premium. Oficiálního spuštění nového typu předplatného se v Evropě dočkáme už 26. června letošního roku.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku