Přepracované PlayStation Plus má české ceny! Nejvyšší tarif vyjde na 3 120 Kč

playstation plus

Již jsme vás informovali, že Sony oznámilo dostupnost nového předplatného PlayStation Plus od 22. června. Přepracovaná služba pro konzolové hráče nabídne hned tři tarify a má být odpovědí na konkurenční Xbox Game Pass. Nyní konečně známe také finální české ceny. Tuzemské fanoušky potěší, že výchozí stupeň předplatného si svou cenu zachová.playstation plusNepřehlédněte

Odpověď Sony na Game Pass. Vylepšená verze PlayStation Plus přijde v červnu

Základní úroveň Essential vyjde na 1 560 Kč ročně (650 Kč čtvrtletně / 235 Kč měsíčně) a nabízí totéž co dosavadní PlayStation Plus, tedy přístup k online multiplayeru, možnost ukládat postup ve hrách do cloudu, exkluzivní slevy v PlayStation Store a také měsíční příděl dvou her na PS4 a jedné na PS5, přičemž je možné, že s širším rozšířením nejnovější generace konzole se její majitelé také dočkají dvou.

Úplně nový tarif jménem PlayStation Plus Extra obsahuje všechny benefity toho základního, a navíc přidává i speciální katalog s přístupem k až 400 videohrám z 4. i 5. generace PlayStationu. Prostřední stupeň stojí 2 600 Kč ročně (1 040 Kč čtvrtletně / 365 Kč měsíčně).

playstation plus ceske ceny
Základní program Essential, pokročilý Extra a nejvyšší Premium

Poslední a zároveň nejvyšší forma předplatného nese označení Premium a nabídkou výhod je pochopitelně nejbohatší, ale samozřejmě i nejdražší – na rok si připravte částku 3 120 Kč (1 300 Kč čtvrtletně / 445 Kč měsíčně). Kromě všech předchozích odměn získáte i přístup ke 340 starším titulům z PS3, PS2 a také legendám z PS1 i PSP pro streamované hraní. Nedočkavcům udělá radost i přednostní přístup k časově omezeným demoverzím pro lepší rozhodování před nákupem hry.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku