Domů » Bleskovky » Známe datum představení OnePlus 7. Ve hře jsou dvě varianty

Známe datum představení OnePlus 7. Ve hře jsou dvě varianty

Společnost OnePlus obvykle své smartphony představuje před začátkem letních prázdnin, letos by to mohla stihnout ještě o něco dříve. Podle nejnovějších zpráv bychom se mohli dočkat už 14. května.

V tento den má být představen nejen smartphone OnePlus 7, ale i jeho vylepšená verze OnePlus 7 Pro, což bude pravděpodobně varianta s podporou sítí 5G. Podle posledních úniků bude mít OnePlus velký bezrámečkový displej bez jakýchkoliv rušivých elementů, selfie kamerka má být uschována ve vysouvacím mechanismu.

Dočkat bychom se také měli zakřiveného displeje, vlajkového čipsetu Qualcomm Snapdragon 855 a hlavního fotoaparátu se třemi čočkami.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
PetrSP7
Uživatel
PetrSP7

Jo nejdřív sebrali jack, čtečka vzadu, teď (možná) přidají zakřivený displej a nesmyslnou vysouvací kameru, LED zmizí … One Plus dělá vše pro to, aby můj OP 3t zůstal posledním od OP. To si fakt raději nechám vyměnit baterku … :-/