Domů » Bleskovky » Známe datum představení OnePlus 7. Ve hře jsou dvě varianty

Známe datum představení OnePlus 7. Ve hře jsou dvě varianty

Společnost OnePlus obvykle své smartphony představuje před začátkem letních prázdnin, letos by to mohla stihnout ještě o něco dříve. Podle nejnovějších zpráv bychom se mohli dočkat už 14. května.

V tento den má být představen nejen smartphone OnePlus 7, ale i jeho vylepšená verze OnePlus 7 Pro, což bude pravděpodobně varianta s podporou sítí 5G. Podle posledních úniků bude mít OnePlus velký bezrámečkový displej bez jakýchkoliv rušivých elementů, selfie kamerka má být uschována ve vysouvacím mechanismu.

Dočkat bychom se také měli zakřiveného displeje, vlajkového čipsetu Qualcomm Snapdragon 855 a hlavního fotoaparátu se třemi čočkami.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Jo nejdřív sebrali jack, čtečka vzadu, teď (možná) přidají zakřivený displej a nesmyslnou vysouvací kameru, LED zmizí … One Plus dělá vše pro to, aby můj OP 3t zůstal posledním od OP. To si fakt raději nechám vyměnit baterku … :-/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).